SCANIA IAA Fuarı’nda ağırlığını hissettirecek

19 Ağustos 2014
SCANIA IAA Fuarı’nda ağırlığını hissettirecek

Scania, IAA Hannover Ticari Araçlar Fuarı’nda Euro 6 motor teknolojilerinin yanı sıra müşterilerinin kârlılığını artırmaya yönelik, işletme maliyeti ve karbon ayak izini azaltma konularındaki çalışmalarından örnekleri sergileyecek.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

İki yılda bir gerçekleştirilen ve ticari araç sektörünün en önemli fuarları arasında gösterilen IAA Hannover Ticari Araç Fuarı’nda Scania, müşteri odaklı hizmetlerinin tanıtımını yapacak. Scania’nın fuar ziyaretçileri ile buluşturacağı çalışmalar arasında müşterilerine fayda sağlayan, onların karlılığını artıran uygulamalar yer alıyor. Ayrıca Scania’nın Euro 6 motorları da fuardaki yerlerini alıyor.

Scania standında 2013 yılında Türkiye pazarına sunulan ve pazarda büyük bir başarıya ulaşan Scania Streamline modeli, Scania’nın hibrid sistemi ile çalışan otobüsü Scania Citywide, ekstra yakıt ekonomisi sağlayan yeni retarder sistemi, 450 hp gücünde SCR’li 13 litrelik yeni motoru sergilenen ürünler arasında yer alacak.

Ayrıca Scania standında, biodizel motora sahip P320, birçok ekstra donanıma sahip sınırlı sayıda üretilen özel seri R730 Bluestream, biodizel yakıtlı R490 Streamline, “Green Truck of The Year” ödülüne layık görülen Streamline modellerinin aralarında olduğu çekici ve kamyonlar ile Citywide, OmniExpress ve Touring otobüsler yer alacak.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Scania’dan yakıt tüketimi zaferi

IAA Fuarı aynı zamanda Scania’nın Euro 6 motorları ile bağımsız testler sonucu elde ettiği yakıt tasarrufu zaferine de sahne olacak. Scania’nın 13 litre motorları, özellikle SCR sistemi ile birlikte kullanıldığında tasarrufta açık ara öne geçiyor. Scania Başkan Yardımcısı Henrik Henriksson fuarda müşterilerinin bilançolarını güçlendirecek bir dizi yeniliği fuar ziyaretçilerine tanıtacaklarını belirtirken “Bugün, müşterilerimiz ister ürün, ister yolcu taşımacılığında olsun, işletme maliyetlerini düşürerek kârlılıklarını artırmaya odaklanıyor. Scania’nın yakıt ekonomisi, kullanıcısına özel terzi usulü çözümler ve yüksek çalışma süresi ile ilgili araştırmalarının tümü bu amaca hizmet etmektedir ” açıklamasında bulundu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Özel çözümler

Scania’nın fuar standında tanıtımını gerçekleştireceği en önemli yeniliklerden biri de Eco-roll sistemi olacak. Eco-roll, Scania Opticruise’un yakıt tasarrufu için Scania Aktif Prediction ile birlikte hareket ettiği akıllı sistemin daha da gelişmiş bir sürümü.

Eco-roll sisteminde araç, rampa aşağı inerken doğru vitese geçiş için en avantajlı zamanı hesaplayarak çok daha fazla yakıt tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Mevcut durumda 13 litrelik Euro 6 motorlarında sunulacak olan sistemde yakıt tasarrufu yolun engebesine paralel olarak artıyor.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN