Semih Lojistik filosunu DAF ve TIRSAN ile güçlendirdi

23 Mayıs 2014
Semih Lojistik filosunu DAF ve TIRSAN ile güçlendirdi

Semih Lojistik 7adet Tırsan Perdeli Maxima semi-treyleri ve 2 adet DAF FT XF105.460 Optimizer’ı teslim aldı.

Semih Lojistik 7adet Tırsan Perdeli Maxima semi-treyleri ve 2 adet DAF FT XF105.460 Optimizer’ı Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tören Semih Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Bulut ve Tırsan Treyler Teslimat Sorumlusu Serhat Engin’in katılımı ile gerçekleşti.

Semih Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Bulut, gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı ‘ Öncelikle Tırsan’nı tercih etmemizdeki en önemli neden perdeli ürün segmentin de sektörün en iyisi olması, ürünlerin kalitesi ve markaya duymuş olduğumuz güvendir. Tırsan treylerlerin sahip olduğu ekstra yük güvenliği ile yükleme ve boşaltma işlemlerimizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Ayrıca şasinin ve tüm kaynaklı komponentlerin kataforez (KTL) ile kaplı olması araçlarımızın ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlamaktadır bu sayede 2.elde de kazanıyoruz.

Bulut, DAF çekicilerini tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı ‘ Yüksek motor gücü ile mükemmel sürüş performansı sunan DAF çekicilerinin uzun ömürlü olması öncelikli tercih nedenimizdir. Ayrıca 2.el değerinin yüksekliği, sağlamış olduğu yakıt tasarrufu, araçların sağlamlığı ve DAF-TIRSAN Otomotivin sahip olduğu geniş servis ağı ve sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerde tercih önceliğimizi belirlemiştir’

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN