Slimstock’un etkinliğinde otomotiv profesyonelleri buluştu

24 Ekim 2019
Slimstock’un etkinliğinde otomotiv profesyonelleri buluştu

Otomotiv satış sonrası sektörünün profesyonelleri yelken etkinliğinde bir araya geldi.

Stok yönetimi ve envanter optimizasyonunda Avrupa Pazar lideri olan Slimstock, geçtiğimiz ay İstanbul’da Otomotiv Satış Sonrası üyelerine yelken etkinliği düzenlemişti. Üyeler tarafından büyük ilgi gören etkinliğin ikinci ayağı ise Setur Çeşme Marina’da gerçekleşti.

Teorik eğitimle başlayan etkinlik, yelken seyri ile devam etti. Etkinlikte, E&Y’ın Tedarik Zinciri alanında Kıdemli Müdürü olan Dr. Burak Kandemir “Otomotiv sektöründe teknolojik yenilikler” konusunda bilgilerini katılımcılarla paylaştı. Kandemir yaptığı konuşmada; “Otomotiv satış sonrası pazarı teknolojiyle birlikte yeni zorluklarla karşılaşacak bir sektör. İnsanoğlu olarak öngöremediğimiz büyük teknolojik gelişmeler mevcut. Stok yönetimi de bu değişimin bir parçası olmalı çünkü hangi müşteriye hangi ürünü ne zaman sunacağımız teknolojiyle birlikte değişmeye başlıyor. Stok yönetimini kolaylaştıracak teknolojik yenilikler kullanmak, öngöremediğimiz bu dünyayı daha da ulaşılabilir hale getirecek.” İfadelerini kullandı.

Etkinliğin ev sahipliğini üstelenen Slimstock Ülke Müdürü Songül Sezer ise konuşmasında:Slimstock 1993 yılında kurulduğunda ilk Otomotiv Satış Sonrası pazarında faaliyet göstermeye başladı. 26 yıldır bu sektörde ilerlemek bizi gururlandırıyor. Geçen ay OSS iş birliğinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte hem yelken seyri hem de Sayın Zoltan Bartha’nın konuşması büyük ilgi gördü. Bu sefer de Çeşme Setur Marina’da Sayın Dr. Burak Kandemir’in bizimle değerli bilgi birikim ve deneyimlerini paylaşması bizleri onurlandırdı. OSS Derneği ile iş birliği içinde olmak bizim için çok değerli. Gelecek günlerde birlikte farklı projelere de imza atmayı düşünüyoruz.’’ dedi.

Katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayan Kandemir’e hediyesi ve katılımcıların sertifikaları OSS Dernek Başkanı Ziya Özalp tarafından takdim edildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN