Talson’lar Dubai yolcusu

23 Mayıs 2014
Talson’lar Dubai yolcusu

Allied Haulage Group şirketine bağlı Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen  lojistik firması Allied Transport’un tercihi de Talson FNA Kutu ve Talson Mega Semi-Treylerleri oldu.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Tırsan, 15 Mayıs Perşembe günü Samandıra Genel Müdürlüğünde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile Allied Transport ‘a teslimatını yaptığı 17 adet FNA sınıfı ATP sertifikalı Talson kutu aracı ve 33 adet Talson Hava Kargo Mega Semi-Treylerin satışını duyurdu. Toplantıya; Tırsan Treyler A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Allied Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ali Beyat ve Tırsan Yurtdışı Satış Müdürü Mehmet Önen’in katıldı.

Tırsan’ın Talson markası ile ürettiği kutu tipi araçları, müşteri ihtiyaçlarına uygunteknik özelliklere sahip. Hava kargo taşımacılığının yoğun olduğu Almanya ve Hollanda’ da pazar lideri olan Talson, Avrupa’nın en iyi hava kargo firmaları tarafından tercih ediliyor. Allied Haulage Group şirketine bağlı Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen  lojistik firması Allied Transport’un tercihi de Talson FNA Kutu ve Talson Mega Semi-Treylerleri oldu.

TIRSAN Treyler A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu toplantıda yaptığı açıklamada, “Bu yıl ilk defa yabancı bir müşterimiz için teslimat töreni yapıyoruz. 2014 yılı Tırsan’ın yurtdışı pazarlara her zamankinden daha fazla odaklandığı bir yıldır. Özellikle yurtdışı için yeni ürün geliştirmek ve yurtdışındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmak en önemli hedeflerimizden biridir.” dedi.

Bu anlamda 2013 yılında Comvex fuarında FNA sınıfı ATP sertifikalı Talson kutu araçlarını müşterilerine sunduklarını söyleyen Nuhoğlu, “Fabrikamızda Temmuz ayında Talson araçlarımızın üretim için yeni ve büyük bir yatırım daha yapacağız’ dedi. Nuhoğlu, “Talson araçlarımızın bu sene ilk defa Dubai’ye 50 adetlik teslimatını gerçekleştirdik. Uluslararası bir firmanın bizim araçlarımızı kullanıyor olması oldukça memnuniyet vericidir” diye konuştu.

[/vc_column_text][vc_blockquote type=”type3″]

ÇETİN NUHOĞLU: 2013 yılında Comvex fuarında FNA sınıfı ATP sertifikalı Talson kutu araçlarımızı müşterilerimize sunduk. Fabrikamızda Temmuz ayında ise Talson araçlarımızın üretim için yeni ve büyük bir yatırım daha yapacağız. Talson araçlarımızın bu sene ilk defa Dubai’ye 50 adetlik teslimatını gerçekleştirdik. Uluslararası bir firmanın bizim araçlarımızı kullanıyor olması oldukça memnuniyet vericidir.”

[/vc_blockquote][vc_single_image image=”1515″ img_link_target=”_self”][vc_blockquote type=”type3″]

ALİ BEYAT: Tırsan ile işbirliğimiz çok önemli firmalar tarafından verilen tavsiyeler üzerine 1 yıl önce başladı. Görüştüğümüz diğer üretici firmalardan Tırsan’ı ayıran en önemli özellik markaya karşı duymuş olduğumuz güven ve zaman içerisinde iki taraf arasında oluşan memnuniyet verici işbirliği bağı oldu. Firma olarak müşteri ihtiyacını karşılamak için belirlediğimiz teknik tüm özellikleri Tırsan araçları bize fazlasıyla sağladı.”

[/vc_blockquote][vc_column_text]

Allied Transport Yönetim Kurulu Başkanı Ali Beyat gerçekleştirilen basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Firmamız, 40 yıldır Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile birlikte bütün körfez bölgesine kara nakliyeciliğinin her alanında lojistik hizmeti vermektedir. Teslim aldığımız Talson treylerleri ile dünyanın en iyi hava yollarından biri olan Emirates Hava Yollarının kargo taşımacılığını yapacağız. Talson araçlarına yapmış olduğumuz yatırımdan sonra hava kargo taşımacılığı sektöründe artık biz de büyük bir oyuncu olacağız.” dedi.

“Tırsan ile işbirliğimiz çok önemli firmalar tarafından verilen tavsiyeler üzerine 1 yıl önce başladı. Görüştüğümüz diğer üretici firmalardan Tırsan’ı ayıran en önemli özellik markaya karşı duymuş olduğumuz güven ve zaman içerisinde iki taraf arasında oluşan memnuniyet verici işbirliği bağı oldu. Firma olarak müşteri ihtiyacını karşılamak için belirlediğimiz teknik tüm özellikleri Tırsan araçları bize fazlasıyla sağladı” diyen Ali Beyat, şunları söyledi: “Tırsan ile olan işbirliğini ileriki dönemlerde de devam ettirmek istediklerini vurgulayan Beyat ‘Tırsan, çok geniş bir ürün gamına sahip ve diğer ürün gruplarındaki araçlarını da yapmış olduğumuz farklı taşımacılık alanlarında kullanmayı düşünüyoruz.”

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1516″ img_link_target=”_self”][vc_column_text]

LOJİYOL

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN