TIRSAN, İSO 500’de 19 basamak yükseldi

25 Haziran 2014
TIRSAN, İSO 500’de 19 basamak yükseldi

Türkiye’nin 37 yıldır lider treyler üreticisi TIRSAN, İSO 500’de 19 basamak yükselerek 159’uncu oldu.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı 2013 yılı Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde TIRSAN Treyler AŞ 178’inci sıradan 159’uncu sıraya yükselerek büyük bir başarıya imza attı.

TIRSAN Treyler AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada TIRSAN’ın Türkiye’nin en büyük 159’uncu sanayi kuruluşu olmasından duyduğu gururu dile getirdi. Nuhoğlu, “Başarımızı müşterilerimiz ile kurduğumuz uzun dönemli işbirliklerine ve müşteri memnuniyetini temel başarı kriteri olarak kabul etmemize borçluyuz. Birlikte çalıştığımız herkesle uzun vadeli işbirlikleri kurarak, iş ortaklıklarımızı güçlendirerek beraber büyüyor ve güçleniyoruz. 1977’den bu yana ilerlediğimiz yolda Avrupa’nın taşımacılık çözümleri sunan lider firmalarından biri olduk. İSO 500 listesinde 159’uncu sıraya yükselmemiz 37 yıldır sürdürdüğümüz bu istikrarlı gelişimin sonucunda gelen bir başarıdır’ dedi. Sözlerine TIRSAN’ın 2018 stratejik hedefleri ile devam eden Çetin Nuhoğlu ‘2018 yılında 500 milyon Euro ciroyu hedefleyen ve mevcut Adapazarı, Almanya ve Rusya fabrikaları ile 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren TIRSAN olarak başarımızın haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Elde edilen başarı müşterilerimizden bayilerimize çalışanlarımızdan tedarikçilerimize kadar uzanan ve uyum içinde çalışan büyük TIRSAN Ailesi’nindir diyen Nuhoğlu, “Bu büyük ailenin her bir bireyine teşekkürlerimi sunar ve birlikte çok daha büyük başarılara imza atacağımıza olan inancımı paylaşmak isterim.” diye konuştu.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1856″ img_link_target=”_self”][/vc_column][/vc_row]

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN