Tırsan’ın Yeni İngiltere Bayisi Tinsley fuarlarda boy gösterdi

23 Mayıs 2014
Tırsan’ın Yeni İngiltere Bayisi Tinsley  fuarlarda boy gösterdi

TIRSAN markalarından Kässbohrer, sektör tecrübesine sahip yeni İngiltere bayisi Tinsley ile Mayıs ayında iki farklı fuarda yerini aldı.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Başta Avrupa ve Rusya olmak üzere pek çok ülkede bayi ağını genişletmeye devam eden TIRSAN markalarından Kässbohrer, sektör tecrübesine sahip yeni İngiltere bayisi Tinsley ile Mayıs ayında iki farklı fuarda yerini aldı.
28 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilen anlaşma ile İngiltere bayisi olan Tinsley Special Products Ltd. low-bed ürünlerine odaklı tanıtım faaliyetleri ile Mayıs ayında İngiltere’de Multimodal 2014 ve Vertikal Days 2014 fuarlarında yerini aldı.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Kässbohrer Low-bed K.SLH 6 Multimodal 2014 Fuarında Birmingham’da Sergilendi
29 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Birmingham’da gerçekleşen Multimodal 2014 fuarında, Avrupa lansmanı Şubat ayında Almanya Goch’da gerçekleşen Kässbohrer Hidrolik Dümenlenebilir Low-bed ürün gamından 6 Dingilli K.SLH 6 sergilendi. Tinsley’in Kässbohrer’in geniş ürün gamını İngiltere lojistik sektörüne tanıttığı fuar, İrlanda ve İngiltere’nin en önemli lojistik fuarı olması ve Tinsley Special Products Ltd.’nin Kässbohrer bayisi olarak katıldığı ilk organizasyon olma özelliğine sahip.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1511″ img_link_target=”_self”][vc_column_text]

Vertikal Days 2014 Fuarında Kässbohrer Tanıtımı Devam Etti
14-15 Mayıs tarihlerinde Merseyside’da gerçekleşen Vertical Days 2014 fuarında ise Tinsley, Kässbohrer standında 6 Dingilli Hidrolik Dümenlenebilir Low-bed K.SLH 6 ve 3 Dingilli Hidrolik Dümenlenebilir Low-Loader K.SLL 3 ile müşterilerine Kässbohrer low-bed ürün gamını tanıttı.

Vertical Days 2014 fuarı kule, mobil ve treylerlere özel vinçlerden, kulelere, güvenlik ekipmanlarından, yedek parça ve aksesuar gibi pek çok farklı ürünlerin sergilendiği uzmanlık fuarı olarak öne çıkıyor.

Kässbohrer’in Avrupa’da  Bayi Ağı Büyüyor
Avrupa’nın ağır ticari araç pazar sıralamasında ilk beşte yer alan İngiltere’de
büyümek adına önemli bir adım olan yeni bayilik anlaşması ile Kässbohrer, geniş ürün gamını İngiltere’deki müşterilerine sunuyor. Tinsley Special Products ile birlikte Kässbohrer yurtdışında 140’ı aşkın satış ve satış sonrası noktasında müşterilerine hizmet veriyor.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1512″ img_link_target=”_self”][vc_column_text]

LOJİYOL

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN