TLS Lojistik’te üst düzey atamalar yapıldı

17 Mart 2021
TLS Lojistik’te üst düzey atamalar yapıldı

TLS Lojistik yılın ilk çeyreğini üst düzey atamalarla kapatmaya hazırlanıyor.

2000 yılından bu yana lojistik sektörünün önde gelen firmalarından TLS Lojistik; sürekli gelişen, daha etkin ve verimli bir şekilde sürdürülebilirlik hedefiyle yeni yönetim modeli yaklaşımı doğrultusunda 01 Mart 2021 itibariyle Taşımacılık Hizmetleri’nden sorumlu Genel Müdür pozisyonuna Sinan Ünal,  Depolama Hizmetleri’nden sorumlu Genel Müdür pozisyonuna Ali Baykuş getirildi.

 

2005 yılından bu yana TLS Lojistik bünyesinde görev alan Sinan Ünal, kariyeri boyunca TLS Lojistik içerisinde çeşitli sorumluluklar üstlenmiş olup büyüme ve yatırım süreçlerine önemli katkılarda bulundu. Şirket bünyesinde 16 yıllık deneyime sahip Ünal, yeni göreviyle birlikte TLS Lojistik’in tüm yurtiçi taşımacılık faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu Genel Müdür olarak görevine devam edecek. Sinan Ünal evli ve 1 çocuk babası.

2007 yılında Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra kariyerine, TLS Lojistik’te başlayan ve 14 yıl boyunca depolama hizmetleri alanında farklı birimlerde görev yapan Ali Baykuş, depolama fonksiyonu içerisinde kariyeri boyunca önemli sorumluluklar üstlenerek yenilikçi bakış açısı ile başarılı işlere imza attı. Yeni göreviyle birlikte TLS Lojistik’in tüm depolama faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu Genel Müdür olarak görevine devam edecek. Ali Baykuş evli ve 2 çocuk babası.                                                                         

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN