TRF Lojistik, Renault Trucks çekicileri tercih etti

27 Ağustos 2014
TRF Lojistik, Renault Trucks çekicileri tercih etti

2006 yılından bu yana uluslararası karayolu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren TRF Lojistik, kendi araçlarından oluşturacağı filosu için 4 adet Renault Trucks Premium 460.18 T Optidriver+ alımı gerçekleştirdi.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Sektörde 20 yılı aşkın deneyimiyle İspanya’dan Danimarka’ya Avrupa’da 18 ülkede acentası bulunan TRF Lojistik, 4 adet Renault Trucks Premium 460.18 T Optidriver+ satın aldı. TRF Lojistik, kendi filosunu oluşturmak için ilk tercihini Renault Trucks’tan yana kullandı.

[/vc_column_text][vc_column_text]

İstanbul’da gerçekleştirilen teslimat töreninde TRF Lojistik adına Altuğ Arı, Özgen Keser ve Esin Çelebi, Renault Trucks adına ise, İstanbul Avrupa Bölge Satış Müdürü Soner Alpöz ile İstanbul Avrupa Satış Sorumlusu Tayfun Fıçıcı hazır bulundu. TRF Lojistik adına törende konuşma yapan Altuğ Arı, “Özmal araçlarımızdan oluşacak filomuza yaptığımız ilk yatırımda Renault Trucks’ı tercih ettik. Tercih sebeplerimizde Renault Trucks’ın yakıt tüketimi ve işletme maliyetlerindeki büyük avantajları çok önemli rol oynadı. Bunun yanı sıra Renault Trucks’ın kendisini kanıtlamış, müşteri cephesinde güven yaratmış bir marka olması da kararımızı etkileyen faktörler oldu.” dedi.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”2155″ img_link_target=”_self”][vc_blockquote type=”type3″]

ALTUĞ ARI: Özmal araçlarımızdan oluşacak filomuza yaptığımız ilk yatırımda Renault Trucks’ı tercih ettik. Tercih sebeplerimizde Renault Trucks’ın yakıt tüketimi ve işletme maliyetlerindeki büyük avantajları çok önemli rol oynadı. Bunun yanı sıra Renault Trucks’ın kendisini kanıtlamış, müşteri cephesinde güven yaratmış bir marka olması da kararımızı etkileyen faktörler oldu.”

[/vc_blockquote][vc_column_text]

Aldıkları referansların da hep aynı adresi gösterdiğini belirten Arı, satış sırasında marka temsilcilerinin sıcak ve samimi yaklaşımı ile verdikleri kararın ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gördüklerini söyledi. Renault Turcks ekibine teşekkür eden Arı, işbirliklerinin sürebileceğini ifade etti.

Renault Trucks İstanbul Avrupa Satış Sorumlusu Tayfun Fıçıcı yaptığı değerlendirmede, “TRF Lojistik olarak yola Renault Trucks ürünleri ile çıkmaları bizler için ayrı bir gurur kaynağıdır. Kara taşımacılığında bugün olduğu gibi gelecekte de her zaman ürünlerimizin kalitesi ve hizmetimizle yanlarında olacağımızı bilmelerini isteriz. Yeni yatırımlarının hayırlı olmasını ve işbirliğimizin devamını dileriz.” dedi.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN