Tur Assist yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

23 Ağustos 2019
Tur Assist yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Tur Assist’in Kanal Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü’ne, Rozli Hekimoğlu Mazon getirildi.

İspanyol Mapfre Asistencia’nın Türkiye ofisi olarak 1996 yılından bu yana ülkemizdeki hizmetlerini sürdüren Tur Assist, asistans sektöründe elde ettiği başarıları taçlandırmak adına yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Tur Assist’in bu hedefi doğrultusunda hayata geçirilen birimler arasında yer alan Kanal Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü görevine, Rozli Hekimoğlu Mazon getirildi.

Türkiye’nin asistans firması olarak yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına kadar farklı alanlarda 4 bine yakın hizmet birimi ile tüketicilerin yanında olan Tur Assist’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Müşteri odaklı yaklaşımını daha fazla güçlendirerek, dijital dünyanın değişen dinamiklerini yakından takip etmek adına adeta yeni bir dönem başlatan Tur Assist, bu hedefi doğrultusunda şirket içinde yeni bir yapılanma başlattı. Söz konusu yapılanma kapsamında hayata geçirilen Kanal Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü görevine de Rozli Hekimoğlu Mazon getirildi.

Sektöre 2004 yılında adım attı!

1982 doğumlu olan Rozli Hekimoğlu Mazon, üniversite öğrenimini 2004 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nde tamamladı. İş hayatına aynı tarihte Aon Brokerlik şirketinde başlayan Mazon, sırasıyla Zurich Sigorta, Acıbadem Sigorta, Citibank, Eureko Sigorta ve Demir Hayat şirketlerinde pazarlama, ürün ve marka yönetimi pozisyonlarında görev aldı. Mazon, kariyeri boyunca çok sayıda önemli proje ve çalışmaya imza attı. Son olarak Demirören Medya Grubu’nun bünyesinde yer alan Milliyet ve Vatan gazetelerinde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlenen Mazon, Tur Assist’teki Kanal Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü görevine başladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN