Türkmenistan Nakliye Çalışmalarında Doğru Çözüm FXNAK Lojistik

9 Eylül 2021
Türkmenistan Nakliye Çalışmalarında Doğru Çözüm FXNAK Lojistik

Türkiye’den Türkmenistan’a yük taşıyan FXNAK Lojistik sizlere doğru lojistik çözümleri sunuyor.

Global dünyanın günümüz şartlarında lojistik çözüm ortağınızı doğru tercih etmeniz sizi maliyet ve hızlı çözüm noktasında size avantaj sağlar. 

Türkmenistan; Türki Cumhuriyetleri Ülkeleri içerisindedir. Türki Cumhuriyetleri konusunda uzman lojistik çözüm ortağınız FXNAK Lojistik sizlere doğru çözümler sunuyor.

Türkiye-Türkmenistan arası uluslararası nakliyat faaliyeti ile ihracat, ithalat ve transit ticaret yapan dış ticaret firmalarına avantajlar sunan FXNAK Lojistik’ten uygun Türkmenistan nakliye fiyatları talep edebilirsiniz. Türkmenistan’a uluslararası nakliye konusunda parsiyel, komple tır, frigo tır, gabari dışı (sal kasa), ağır nakliye çözümleri ve lowbed taşımacılık gibi butik çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetleri İSO 9001:2008, İSO 10002:2018, TİO Belgesi, CMR Sigortası güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Uzman personelimiz uluslararası rekabet koşullarını göz önüne alarak sizlerin uluslararası arenada en iyi şekilde maliyet ve kalite avantajını bizimle elde edersiniz. 

Türkmenistan Nakliyesi Yapan Kurumsal Firma

Kurumsal hizmet odaklı müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için Türkmenistan nakliye çalışan lojistik firmasıdır. Şirketlerin sürdürülebilir mal ve hizmet satışları için Türkmenistan nakliye konusundaki ticari faaliyetlerini desteklemekteyiz. FXNAK Lojistik olarak; güven ve hizmet odaklı kurumsal çözümlerle müşterilerimize Türkmenistan’a yük teslimatında destek sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz komple tır, frigo, sal kasa, lowbed, ağır nakliye konularında yüklerin güvenle ulaşımını sağlamaktadır. Müşterilerimizin kurumsal olarak son kullanıcıya kadar tüm taşımacılık ihtiyaçlarına seçenekler sunarız. Bünyemizde çalışan araçların tümü CMR Sigortası kapsamındadır. 

Türkmenistan Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık ürün gönderici ve alıcılarına avantaj sunuyor. Parsiyel yüklerin maliyet olarak avantaj sağlaması komple tırı kiralama yerine müşteriler TIR’da belli bir bölümü kiralamaktadır. O nedenle müşterilerimize uzman olduğumuz Türkmenistan parsiyel nakliye fiyat avantajını sunarız. Firmamız parça yük taşımacılığında yılların vermiş olduğu  deneyim ve tecrübe ile parsiyel yüklerinizi düzenli haftalık çıkışlarla Aşkabat, Ahal, Daşoğuz, Lebap, Türkmenabat, Türkmebaşı, Bölgelerine taşımaktayız. 

Türkmenistan Frigo Nakliye

Frigo taşımacılık soğuk zincir hizmeti önemli ve kritik bir noktaya sahiptir. Araçların EURO normlarında olması, gerekli bakım ve modern olmadır. Türkmenistan frigo nakliye fiyatları konusunda rekabetçi navlun avantajını ve uzmanlığına FXNAK Lojistik’le ulaşın. Frigo araçlarımız Türkiye’den Gürcistan Azerbaycan Elet Limanı’ndan Türkmenbaşı Limanı adres teslimi Türkmenistan’a varış yapar. Türkmenistan Ülkesine çalıştırdığımız 13,60 reefer araçlar CMR Sigortası güvencesindedir. 

Kaynak: fxnak.com.tr

ADVERTORIAL

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN