Ulusal DAF Sürücü Yarışması’nın şampiyonu Güvenok’tan Turhan Öz oldu

18 Eylül 2019
Ulusal DAF Sürücü Yarışması’nın şampiyonu Güvenok’tan Turhan Öz oldu

Uluslararası Final’e katılacak Turhan Öz, 7 yıldır Güvenok Lojistik’te çalışıyor.

Ulusal DAF Sürücü Yarışmasının şampiyonu olan Turhan Öz’ün çalıştığı firma, Güvenok Lojistik, sektörde en önde gelen ulusal firmalardan biri. 1998 yılında kurulan Güvenok Lojistik akaryakıt sektöründe güvenli ve kaliteli taşımacılığı amaç edinerek kısa zamanda başarılı bir büyüme gerçekleştirdi. Kaliteli, güvenli ve kanunlara uygun operasyonlar sayesinde akaryakıt taşımacılığı sektöründe en başarılı firmalardan biri haline geldi.

2006 yılında yaptığı atılım ile, Türkiye’nin en büyük kuruluşlarının depolar arası taşımalarını yapmaya başladı. Müşteri odaklı güvenli ve kaliteli taşımacılığı merkez alan bir yaklaşımla sektöre yön veren firmalar arasında yerini aldı. 12 şubesi olan Güvenok Lojistik akaryakıt taşımacılığı dışında gaz, ihrakiye, jet-al uçak yakıtı, deniz araçları yakıtı gibi taşımacılıklar da yapmakta.  

Turhan Öz, Güvenok Lojistik’le ilgili şunları söyledi: “Güvenok Lojistik, sürekli büyüyen, yenilikçi eğitimlere, kanun ve kurallara önem veren bir firmadır. Genç bir yönetim kadrosuna sahip olan firma, sürücü kadrosunu da geliştirmekte. İlk işe başladığımda 80 kişilik olan sürücü kadrosu bugün itibarıyla 450 kişi oldu. Bilgi ve tecrübelerimi yeni operatör arkadaşlarıma, şirket içi eğitimlerle aktarma şansı buluyorum. Güvenok Lojistik’te çalışmaktan çok memnunum.”

DAF Trucks Uluslararası Sürücü Yarışması

DAF Trucks ülke çapında en iyi kamyon sürücülerini bulmayı hedefleyerek “En iyi olanlar” ve “Kamyonu en iyi sürenler” için DAF Uluslararası Sürücü Yarışması‘nı başlattı.

DAF Sürücü Mücadelesi tüm sektörlerden tüm kamyon sürücülerinin katılımına açık durumda. Türk sürücüler online bilgi testlerini çözüyorlar. Bu testte başarılı olan en iyi 4 sürücü, 5 Ağustos’ta İstanbul’da düzenlenecek olan Ulusal Sürücü Yarışması’na katılmaya hak kazanacak. Finalistlerin ulaşım ve konaklama gibi hizmetleri DAF tarafından sağlanacak.

Bu 4 yarışmacı arasından kazanan 1 kişi 28-29 Eylül 2019 tarihlerinde Lüksemburg’da düzenlenecek Uluslararası Yarışma’da diğer ülke finalistlerine karşı mücadele edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN