Uluslararası Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması’nda finale gidiyor

14 Ağustos 2018
Uluslararası Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması’nda finale gidiyor

Türkiye’nin ilk online B2B depo platformu ParkPalet, uluslararası Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması’nda finale gidiyor.

Lojistik sektörüne yeni ve farklı bir yaklaşım getiren teknoloji girişimi ParkPalet, Alibaba Cloud tarafından düzenlenen uluslararası Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması’nın Orta Doğu ve Afrika bölgesi ayağında ilk beş proje arasına girerek, Çin’de düzenlenecek finallere katılmaya hak kazandı.

Arzuhan Doğan Yalçındağ, Suzan Sabancı Dinçer, Murat Özyeğin, Arda Ermut, Serra Akçaoğlu, Cansen Başaran Symes ve Rabih I. Khoury gibi iş dünyasından önemli isimlerin de aralarında bulunduğu bir jüri tarafından seçilen ParkPalet,  10 bin dolarlık ödülün de sahibi oldu.

Start-up’lar için uluslararası alanda önemli bir yere sahip Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması’nın finalleri Ekim ayından Çin’de, Alibaba Grubu’nun merkezinin de bulunduğu  Hangzhou şehrinde gerçekleştirilecek. ParkPalet,  200 bin dolar değerinde bulut kaynağı ve destek programlarının yanı sıra, Çin’den önemli yatırım fırsatları kazanabilmek için 12 farklı ülkeden girişimlerle yarışacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN