UTİKAD mobil aplikasyon hizmetini başlattı

15 Eylül 2021
UTİKAD mobil aplikasyon hizmetini başlattı

UTİKAD, aplikasyonuna sahip olan ve bildirimleri açan tüm üyeler yeniliklerden anında haberdar olacak.

UTİKAD 38’inci Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı,15 Eylül 2021 Çarşamba günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleşiyor.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, görevi gönül rahatlığıyla devredeceğini açıklayarak “Herkes elini vicdanına koyarak, dernek için en hayırlı olanı yapmasını isterim. Bir süprizi aktarmak istiyorum. Mobil uygulamayı yaptık. Sektörel kuruluşlar içiresinde böyle bir uygulama yapan yok. Derneği dijitalleştirdik.” dedi.

UTİKAD, Mobil UTİKAD hizmetini başlattı

UTİKAD, sektörel dernekler arasında bir ilki gerçekleştirerek MOBİL UTİKAD adlı bir aplikasyon geliştirdi. UTİKAD üyeleri , IOS ya da android telefonlarından indirebilecekleri uygulama ile tüm gelişmelerden anında haberdar olacak.

UTİKAD Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği, 38. Olağan Genel Kurulu’nu geniş bir katılımla gerçekleştirdi. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, seçimde yeniden aday olmayarak başkan adaylarından Ayşem Ulusoy’u destekleyeceğini açıklamıştı.

Eldener, giderayak üyelerine çok önemli bir miras bırakarak  veda etti. Apple Store, ya da Google Play’dan UTİKAD aplikasyonunu indiren üyeler, bildirimleri açtıkları anda dernekte tüm gelişmelerden haberdar olacak.

Hizmeti bir müjde olarak açıklayan Emre Eldener, “Dernek bir yere geldi. Artık arkadaşlarımız derneğin önemine inandı ve yönetime aday oldu. Tatlı bir yarış olması çok da güzel oldu. DEİK’de, DTO’da Lojistik Koordinasyon Kurulu’nda, Hizmet İhracatçıları Birliğinde görevli arkadaşlarımız var. Ve bu yöntemle üyelerimizin sorunların çok geniş kitlelere duyurabiliyoruz. Derneğin nereye gidebileceği sizlerin vereceği oylarla belirlenecek. Seçimlerin dernek için hayırlı olanı yapmasını dilerim.

Öte yandan, geliştirdiğimiz aplikasyonla devrim gibi bir adım attık. UTİKAD, aplikasyonuna sahip olan ve bildirimleri açan tüm üyelerimiz yeniliklerden anında haberdar olacak. Bu bir devrimdir. Her gün güncellenen bir web sitemiz var. Yalnızca bu aktiflik için derneğe üye olmaya değer. Eğer bu bilgiler size ulaşmıyorsa sorun yönetimdedir. Bunun için dernekle ilgili tüm gelişmeleri cebinize getirmeye karar verdik. Uygulama 6 ay önce bitti IOS’dan onay almak için 6 ay bekledik ama sonunda hizmete girdi. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN