UTİKAD’dan Arkas’a teşekkür ziyareti

5 Eylül 2014
UTİKAD’dan Arkas’a teşekkür ziyareti

UTİKAD Yönetim Kurulu, FIATA Dünya Kongresi 2014 İstanbul Platin Sponsoru Arkas Lojistik’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin, UTİKAD Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Badur, Kayıhan Özdemir Turan ve Genel Müdür Cavit Uğur’dan oluşan heyet, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Diane Arcas Aktaş ile bir araya geldi.

Arkas bünyesinde bulunan ve bölgesinin öncü lojistik şirketleri arasında yer alan Arkas Lojistik, 13-18 Ekim 2014 tarihleri arasında UTİKAD’ın ev sahipliğinden gerçekleştirilecek olan FIATA Dünya Kongresi 2014 İstanbul’a Platin Sponsor olarak destek veriyor.

Arkas Lojistik’in Platin sponsorluğunu üstlendiği kongre, İstanbul’un en görkemli konaklama ve kongre oteli “Hilton İstanbul Bomonti Otel & Konferans Merkezi”nde “Lojistikte Sürdürülebilir Büyüme” teması ile düzenlenecek.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”2216″ img_link_target=”_self”][vc_column_text]

Arkas Holding’e sponsorluk desteği için gerçekleştirilen teşekkür ziyaretinde, UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin’in başkanlığındaki heyet, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Diane Arcas Aktaş, Arkas Lojistik Genel Müdürü Mustafa Çiper ile Genel Müdür Yardımcısı Şevki Karagülle tarafından ağırlandı.

Ziyaret sırasında, teması ve düzenlenme dönemi itibarı ile bu kongrenin sektör için bir yol haritası olacağını vurgulayan Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Diane Arcas Aktaş, “UTİKAD’ın böylesine önemli bir kongreyi 12 yıldan sonra tekrar Türkiye’ye getirmesi sektöre ayrı bir ivme kazandıracaktır. Bu geçen zaman içinde lojistik kavramı ve algısı çok değişti. ‘Lojistikte Sürdürülebilir Büyüme’ temasıyla gerçekleşecek olan bu kongrede yapılacak çalışmaların, uzmanlar ve sektör temsilcileri tarafından paylaşılacak görüşlerin, sektörün gelişimi ve geleceği için çok değerli açılımlar sağlayacağını düşünüyorum.” dedi.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 17 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN