Volvo Kamyon’dan yeni viral videolar

28 Mayıs 2014

Vovo, İsveç kimliğinin altını çizen yedi yeni videoyu sosyal medyada paylaşmaya hazırlanıyor.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Geçtiğimiz iki yıl boyunca yenilenen tüm model serisine özel viral videolarla tüm dünyada ses getiren Volvo Kamyon, İsveç Milli Günü için, Haziran ayının ilk haftası tüm dünyada gerçekleşecek etkinliklerin yanı sıra İsveç kimliğinin altını çizen yedi yeni videoyu sosyal medyada paylaşmaya hazırlanıyor.

Milyonlarca izlenmeye ulaşan videolarıyla adından söz ettiren Volvo Kamyon, bu kez İsveç Milli Günü’ne ithafen İsveçli kökenini eğlenceli bir atmosferde işleyen yeni videolarla gündeme gelecek. İsveç Milli Günü paralelinde yürütülecek “Miras” adlı kampanya, 6 Haziran’da başlayacak.

Videoların başrolünde Armageddon, Prison Break, 8 milimetre ve Azınlık Raporu gibi filmlerle adını duyuran İsveçli Hollywood aktörü Peter Stormare yer alıyor. Volvo Kamyon’un İsveçli kökeninden gelen çeşitli özelliklerin her biri ayrı bir videoda işlenecek.

Volvo Trucks Ürün Marka ve Pazarlama İletişimleri Müdürü Åsa Theleen, “Gerçekleştirilecek kampanyada Volvo Kamyon’un ilk kez üretildiği 1928’den bu yana İsveç kültüründen nasıl etkilendiğini vurgulamak istiyoruz.” dedi.

Kampanyada yer almaktan gurur duyduğunu belirten Peter Stormare, “Beni arayıp bu kampanyada yer almayı isteyip istemeyeceğimi sorduklarında, sanki ABBA grubu yeniden birleşmiş de bir filmde onlarla birlikte oynamamı istiyorlarmış gibi hissettim” dedi.

Volvo Kamyon’un yeni pazarlama kampanyası “Miras” 2-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve filmler Volvo Trucks YouTube kanalında yayınlanacak.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN