Volvo Trucks FH460 çekiciler için kampanya düzenlendi

13 Eylül 2019
Volvo Trucks FH460 çekiciler için kampanya düzenlendi

Volvo Trucks’ıh Volvo FH460 çekiciler için düzenlediği kampanya 30 Eylül’e kadar geçerli olacak.

Volvo Trucks, Volvo FH460 çekiciler için 30 Eylül’e kadar geçerli olacak; % 0 faizli kredi fırsatı ve 2 yıllık garanti süresi boyunca bakım masrafı ödemeyecekleri avantajlı bir kampanya başlattı.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Volvo Trucks, 30 Eylül 2019’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında müşterilerine; Volvo FH460 çekiciler için, VFS Finansman A.Ş’nin sunduğu 24 ay vadeli 80.000 Euro’luk kredilerde %0 faizden yararlanabilecekleri ve 2 yıllık garanti süresi boyunca bakım masrafı da ödemeyecekleri fırsatlar sunuyor.

Her yönüyle titizlikle tasarlanmış olan Volvo FH460 çekiciler, ileri derece sürüş ve kabin güvenliği ile kullanıcılarına üst düzey sürüş konforu sunuyor. Motor ve şanzıman özellikleri ile performans, sürüş kolaylığı ve yakıt tasarrufu arasında mükemmel bir denge sunan Volvo FH460 çekiciler, ağır ticari araç sektöründe uzun yol taşımacılığında tercih ediliyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi; Volvo Trucks web sitesinden https://www.volvotrucks.com.tr/tr-tr/misc/contact-us1.html ve 444 85 86 numaralı Müşteri Destek Hattı’ndan alınabilir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN