IVECO’dan Brezilya’ya 900 adet Daily midibüs

26 Haziran 2018
IVECO’dan  Brezilya’ya 900 adet Daily midibüs

IVECO BUS, Latin Amerika’da ve özellikle Brezilya’daki rakamsal olarak en önemli satışlarından birine imza attı.

Engelli öğrencileri için de uygun donanıma sahip olan, Daily okul midibüsleri, ülkede öğrenci taşımacılığında konfor, güvenlik ve teknolojiyi getiriyor.

Bu büyük sayıdaki araç teslimatıIVECO BUS’ın Latin Amerika’da ve özellikle Brezilya’da ki rakamsal olarak en önemli satışlarından biri oldu. 
IVECO BUS, 2014 yılından beri özellikle bu bölgedeki pazarlar için kurduğu üretim tesislerindebölgedeki pazarların ihtiyaçlarına uygun minibüs, midibüs ve otobüs üretimi yapıyor.

Zorlu ve rekabetçi bir ihalenin ardından ilk IVECO Daily midibüsler, Brezilya’nın Patos de Minas şehrinde yetkililere teslim edildi. Burada, mevcut belediye filosuna ek olarak , kamu okulları öğrencilerinin taşınması için kullanılacak. IVECO BUS Latin Amerika Direktörü Humberto Spinetti, proje kapsamında engelli öğrencilerin de okullarına kolay erişebilirliğine ve sürüş rahatlığına önem verildiğini, bu nedenle güvenli, ekonomik ve çevre dostu Iveco Daily ürün grubunun seçildiğini belirtti. Bunun yanı sıra yeni teknoloji Mobil Tekerlekli Sandalye ekipmanı montajı ile de engelli öğrencilerin rahat ve kolay ulaşımı sağlandığının altını çizerek “Araçlarımız, bütün öğrencilerin rahat ve güvenli bir şekilde seyahat edebilmesine olanaksağlamaktadır. Bu sayede ekonomik ve verimli bir çözümün yanı sıra yoğun trafikte daha konforlu ve daha fazla öğrenci taşıma kapasitesi elde edilmiştir. Daha hız, daha erişilebilir ve daha verimli bir taşımacılık konusunda Iveco olarak teknolojik  ve sürdürülebilr araçlar ile ulaşım konusunda çalışmaya devam etmeye hazırız.diye ifade etti.

Minas Gerais Eyalet Yönetimine sağlanan IVECO Daily midibüsler, hem şehir içinde hem de kırsal bölgelerde çalışacak. 4 farklı versiyon olarak  tasarlanan bu midibüsler ile tüm öğrencilerin rahat ve güvenli şekilde ulaşımı planlandı. Bu sayede, kalitelli taşımacılık ile eyaletin eğitim sistemine artı değer katılacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN