15:00 ÇEKİCİ

Ağır Ticari Araçlar Derneği (TAİD), 2024 hedeflerini açıklarken yeni kurumsal lansmanını gerçekleştirdi. Ağır ticari araçlar sektöründe yılın ilk çeyreği beklentileri karşılarken 2024’ün gelecek dönemlerinde hareketlilik bekleniyor.

13:02 HAFİF TİCARİ

Turizm sektöründeki ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle her zaman ilk tercih edilen markalardan olan Mercedes-Benz, 2024 sezonunda da yeni modelleri ile sektörün hizmetinde.

12:24 ÇEKİCİ

MAN Truck & Bus, hidrojen yanmalı motora sahip araçları piyasaya süren ilk Avrupalı kamyon üreticisi olmaya hazırlanıyor.

16 saat önce LASTİK

Brisa’nın üstün performans özellikleriyle öne çıkan, elektrikli araçlarla uyumlu yaz lastiği Bridgestone Turanza 6, kategorisinde 2024 Yılının Seçilmiş Ürünü Ödülü’nü aldı.

18 saat önce OTOMOBİL

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından dokuzuncu kez düzenlenen “Türkiye’de Yılın Otomobili” seçiminde son viraja girildi.

1 gün önce AĞIR TİCARİ

Otomotiv Sanayii Derneği, 2024'ün ilk çeyreğinde otomobil üretiminin %7 arttığını, ihracatın ise %1 yükseldiğini açıkladı. Toplam pazar %24 büyüyerek 307,461 adete ulaştı.

1 gün önce OTOMOBİL

Otomotiv satış sonrası pazarı, 2024'ün ilk çeyreğinde maliyet artışlarına rağmen büyüme trendini sürdürüyor. Sektör, yılın ikinci çeyreği için dolar bazında % 4,13'lük bir artış bekliyor.

1 gün önce OTOMOBİL

PEUGEOT, yeni E-3008 ile marka tarihindeki dokuzuncu Red Dot Ödülü’nü kazandı. PEUGEOT E-3008, dinamik fastback silueti ve yeni modern tasarımı ile 39 üyeden oluşan uluslararası uzman jüriyi ikna etti.

1 gün önce OTOMOBİL

Mobilite dünyasının her alanında, herkes için ulaşılabilir modeller sunan Citroën, yakında Avrupa'da satışa sunulacak olan yeni C3 Aircross ile ilgili ilk görselleri yayınladı.

1 gün önce OTOMOBİL

Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda uluslararası otoritelerin karşısında dünyaya tanıtılacak olan yeni OMODA 7, nisan ayının sonunda yollara çıkmaya başlayacak.