08:25 TREYLER

Özcan Treyler, Schmitz Cargobull tarafından 2024 yılının en başarılı yetkili servisi seçildi. Servis, frigorifik treyler tadilatı ve soğutucu ünite tamirindeki uzmanlığı ve üstün hizmet kalitesi ile öne çıktı.

2 gün önce ÇEKİCİ

DAF Trucks, Yeni Nesil kapalı kasa kamyonlarının verimliliğini artırmak için Tak ve Çalıştır programını genişleterek yük kapasitesini artırıyor ve şasi rayları için yeni delik düzeni seçenekleri sunuyor.

2 gün önce HAFİF TİCARİ

Opel hafif ticari ailesinin en büyük modeli olan Yeni Movano, sınıfının en iyi ve en yenilikçi teknolojilerini 1 milyon 322 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de müşterilerine sunuyor.

2 gün önce ÇEKİCİ

2024'ün ilk 6 ayında otomotiv üretimi % 4 düşerken, otomobil pazarı % 7 arttı. İhracat ise 17,6 milyar dolara ulaştı.

2 gün önce ÇEKİCİ

IVECO ve İtalyan Ulusal Araştırma Konseyi'nin ortak çalışması, biyo-CNG'nin atık toplama araçları için en uygun çözüm olduğunu doğruladı ve taşımacılık sektöründe karbon azaltımına katkı sağladı.

2 gün önce OTOBÜS

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Avrupa'daki büyüme hedefleri doğrultusunda attığı stratejik adımlarına yenisini ekledi.

2 gün önce ÇEKİCİ

Daimler Truck ve Volvo Group’un ortak girişimi cellcentric, endüstriyel ölçekte yakıt hücresi üretimi için pilot üretim tesisini açtı.

3 gün önce HAFİF TİCARİ

Ford Otosan’ın yeni Transit ve E-Transit modelleri, gelişmiş teknolojileri ve artırılmış konfor özellikleriyle ticarette verimliliği ve güvenliği en üst seviyeye taşıyor.

3 gün önce OTOMOBİL

VavaCars’ın her ay düzenli olarak yayımladığı VavaAI Fiyat Endeksi'ne göre, ikinci el araç satış fiyatları yüzde 3,5 oranında düştü.

4 gün önce ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Günlük şarj ihtiyacı Avrupalılar arasında elektrikli araç memnuniyetini düşürse de elektrikli araçların sürüş deneyimi geleneksel araçlara göre daha çok tercih ediliyor.