Almanya Nakliye

14 Ekim 2021
Almanya Nakliye

Saygınlar Nakliyat, Almanya taşımalarına devam ediyor.

Almanya nakliye hususunda yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Türkiye’de hangi sektörden olursa olsun Almanya’ya yapılacak olan nakliye hizmetlerinde Saygınlar Nakliyat olarak en güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmeti verilmektedir. Profesyonel bir kadro ile müşteri gereksinimleri ile ilgili olan tüm çalışmalar en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır.

Yüklerinizin boyutu veya büyüklüğü ne olursa olsun gerekli sıcaklık değerleri altında veya üzerinde taşınmaktadır. Konteynır taşımacılığı yapan Saygınlar Nakliyat kapıdan kapıya teslimat seçenekleri ile hizmet vermektedir. Nakliye organizasyonlarında en iyi şekilde parsiyel taşımacılık yapan firma dünya çapında ihtiyaçlara uygun en iyi çözümleri sunabilmektedir.

Almanya Frigo Nakliye   

Karayolu taşımacılığı içerisinde birçok maliyete uygun olarak yapılmakta olan sevkiyat hizmetleri kapsamında Almanya frigo nakliye çalışmaları da itina ile verilmektedir. Saygınlar Nakliye ülkemizden diğer ülkeler ve kıtalar arasındaki taşımacılık işlemlerinde dünya standartlarına ve tüm şartlara uygun olarak hizmet vermektedir.

Haftalık olarak Almanya’ya direk seferler yapılmaktadır. Standartlara uygun olarak destinasyonlardaki kilogram bazında en uygun şekilde frigo taşımacılık işlemi yapılmaktadır. Özel frigo donanımıyla sıcaklık kontrollü gönderimleriniz yapılmaktadır. Frigolu araç donanımıyla taşımacılık yapan ve ülkemizin en değerli taşıma firmaları arasında olan Saygınlar nakliyat bu alanda lider konumunu korumaktadır.

Almanya Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak uluslararası alanda yapılan ihtiyaca uygun parsiyel taşımacılık hizmetlerinde en uygun fiyat ve güvenilir hizmet kalitesiyle hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda olduğu firma lojistik sektöründe geniş bir dağıtım kanalı da sahiptir. Operasyonel olarak Almanya nakliyatlarında Almanya parsiyel nakliye de kalıcı çözümler sunulmaktadır.

Geniş kitleler halinde olan parsiyel ürünlerinizde özel bir dağıtım sistemi kullanılmaktadır. Parsiyel taşımacılıkta aynı güzergaha giden ve birbiri ile uyumlu olan ürün sevkiyatları konteyner paylaşımı ile sevk edilmektedir.

Almanya Nakliye Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya yapılacak olan her türlü taşımacılık hizmetlerinde yapılacak olan içeriğe göre çok özel fiyat uygulamaları yapılmaktadır. Gerek parsiyel taşımacılık gerekse frigo taşımacılık olsun uluslararası nakliyat firmaları içerisinde maliyetleri en uygun fiyatlar Saygınlar Lojistik tarafından verilmektedir. Almanya nakliye fiyatları belirlenirken gönderimlerin boyutu, kilogramı, Almanya’da teslim noktası gibi bazı kriterler göz önünde bulundurularak en uygun fiyat teklifi verilmektedir.”

Kaynak: ALMANYA NAKLİYE FİRMALARI

İletişim: lojisik@sayginlarnakliyat.com

ADVERTORIAL

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN