DAF, filo yönetimi sektörüne yenilik getiren yeni ürünü PACCAR Connect'i piyasaya sürdü. Bu platform, kapsamlı bilgi yelpazesi ve kullanıcı dostu arayüzü ile sektörde yeni bir standardı belirliyor. Artık tüm yeni DAF XB, XD, XF, XG ve XG+ modelleri, standart olarak en az on yıl süreyle PACCAR Connect'e sahip olacak.

PACCAR Connect, donanım ve yazılım bileşenleri, kabindeki çıkarılabilir tablet ve mobil cihazlardan erişilebilen bir çevrimiçi portal içeriyor. Bu platform, filo sahiplerine araçlarının performansı, lojistik süreçler ve sürücülerin performansı hakkında her zaman ve her yerden gerçek zamanlı bilgiler sunarak işletme kazançlarını maksimize etme olanağı sağlıyor.

Volvo Trucks, Mersin Lojistik ve Taşımacılık Fuarı’nda yerini aldı Volvo Trucks, Mersin Lojistik ve Taşımacılık Fuarı’nda yerini aldı

D A F Introduces P A C C A R Connect 01

Platformun en büyük avantajlarından biri, üçüncü taraf lojistik uygulamalarının PACCAR Connect'in verilerini kullanarak entegre çalışabilmesi. Bu özellik, bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya tablet üzerinden filo yönetimini ve lojistik süreçleri izlemeyi son derece kolaylaştırıyor.

PACCAR Connect Tablet özelliği, DAF'ın navigasyon sistemine bağlanarak sürücülerin işlerini daha verimli hale getirir. Ayrıca, PACCAR Connect aracılığıyla, yeni rotaların doğrudan DAF Kamyon Navigasyon sistemine gönderilmesi mümkün. 

Platform, tüm kamyon ve filo performanslarını 24/7 izleme veya e-posta yoluyla otomatik raporlama imkanı sunuyor. Kullanıcılar, rota ve yakıt raporlarını tercihlerine göre kontrol panelinde görüntüleyebiliyor. Ayrıca, PACCAR Connect, belirli coğrafi sınırlar içerisindeki olayları anında ana merkeze bildirerek işlem süreçlerini daha da iyileştiriyor.

DAF, PACCAR Connect ile filo yönetiminde dijital bir dönüşüm sunuyor. Yeni platform, üçüncü taraf uygulamaların entegrasyonu ve isteğe bağlı tablet özelliği ile lojistik süreçlerin takibini ve optimizasyonunu daha da kolaylaştırıyor. Her yeni DAF modelinde standart olarak sunulan bu hizmet, kullanım kolaylığı ve verimlilikte yeni bir çığır açıyor.