DAF Trucks, 2024 Fleet News Awards'ta üst üste ikinci kez "Fleet Manufacturer of the Year" ödülüne layık görüldü. Ayrıca, çok yönlü XD ve LF şehir dağıtım kamyonları, sırasıyla 12 tona kadar ve 12 ton üstü kategorilerinde "Best Rigid Truck" ödüllerini kazanarak sektördeki yenilik ve mükemmelliklerini bir kez daha kanıtladı. DAF'ın bu başarısı, mükemmel bayi ağı ve üstün müşteri hizmetleriyle desteklenen yüksek kaliteli ürün ve servis tekliflerinin altını çiziyor. Bu ödüller, DAF Trucks'ın kamyon ve taşımacılık endüstrisindeki liderliğini pekiştiren önemli bir kilometre taşı olarak görülüyor.

Mercedes-Benz Türk’ten, kamyonlar için servis kampanyası Mercedes-Benz Türk’ten, kamyonlar için servis kampanyası

01 D A F Trucks Secures Three Awards At Fleet News Awards 2024

Fleet Manufacturer of the Year
DAF Trucks bir kez daha "Fleet Manufacturer of the Year" ödülünü aldı. Jüri panelinin yorumları şöyle oldu: "Mükemmel bayi ağının desteğiyle DAF, filo ve taşımacılık yöneticileri için en iyi ürün ve servis teklifine sahip olduğunu bir kez daha kanıtladı."

Best Rigid Truck ödülleri
DAF, başarılı LF ve XD modelleri sayesinde en az iki adet "Best Rigid Truck" ödülüne layık görüldü. LF, 12 tona kadar kategorideki en iyi kamyon olarak adlandırılırken XD, 12 tonun üzerindeki segmentlerde Best Rigid Truck seçildi.

Jüri, LF'den etkilendi: "Mevcut XB'nin özelliklerini paylaşan LF, başarısı kanıtlanmış bir güç aktarma sistemine sahip mükemmel bir kamyon. Konforlu kabini, olağanüstü manevra kabiliyeti ve geniş bayi ağıyla birçok operatör için mükemmel seçim. Kesinlikle sınıfının en iyisi." 

Jüri ayrıca DAF XD'den de övgüyle bahsetti: "İyi teknolojilerin yanı sıra mükemmel bir sürüş ortamı sunan modern kamyon XD, dizel ve elektrikli modelleriyle her türlü kullanım için güç aktarma organlarına sahiptir. Ayrıca DAF, güvenliği ön plana çıkarmıştır."

Editör: Ercan TOSUNOĞLU