DAF Trucks Türkiye, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti'nde yeni bir hizmet ağı daha devreye alındı. Konuyla ilgili olarak DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor Van Der Mark, yaptığı açıklamada, "Yeni servisimizin de aramıza katılmasıyla birlikte Türkiye ağımızda toplam 20 tane DAF sertifikalı atölyeye sahip olduk. Bu kez Kuzey Kıbrıs'ta yer alan yeni servisimiz, Kayılar Otomotiv & Garaj bünyesinde 13 Ekim’de resmi olarak kapılarını açtı. Bölgenin tanınmış firmaları arasında yer alan Kayilar Grubu, TEMSA ve BMC dahil olmak üzere bir çok marka ile çalışmaktadır." dedi. 

DJI_0434

Van Der Mark, "Kayılar Grubu’na en içten tebriklerimizi iletiyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Yeni servis ve atölyemizin Kıbrıs’ta yer alan bir çok DAF kamyonuna büyük oranda destek olacağına inanıyoruz.  Uzmanlıkları ve özverileri ile Kayilar'ın Kuzey Kıbrıs'taki değerli müşterilerimize olağanüstü hizmet sunacağından eminiz." diye konuştu. 

Mercedes-Benz dünyanın en değerli markaları arasında yedinci sıraya yükseldi Mercedes-Benz dünyanın en değerli markaları arasında yedinci sıraya yükseldi

20231014_081645

20231014_095521