DAF, 'International Dealers of the Year 2024' ödüllerinin kazananlarını belirledi. Çekya'dan NEVA Group, Malaga, İspanya'daki DAF Uluslararası Bayi Toplantısı'nda 'International DAF Dealer of the Year 2024' olarak seçildi. DAF Trucks Pazarlama ve Satış Müdürü Bart Bosmans, NEVA Group'un mükemmeliyete olan sarsılmaz bağlılığı sayesinde ödülü hak ettiğini belirtti.

DAF, her yıl Ocak ayında en iyi performans gösteren bayilerini takdir ediyor ve ödüller mükemmel müşteri memnuniyeti, olağanüstü iş performansı ve olağanüstü (satış sonrası) satış başarıları elde eden bayilere veriliyor. Her alanda mükemmel performans gösteren bayi, prestijli "International Dealer of the Year" unvanını ve ödülünü alıyor.

"Müşteri memnuniyetinde en iyi performansı gösteren bayi"

Çekya'nın Nýřany şehrinde bulunan NEVA Group, sürekli olarak personel eğitimine yatırım yapıyor, iş büyümesi için güçlü bir hırs sergiliyor ve müşteri deneyimini sürekli geliştirmeye kendini adamış durumda. Pazarlama ve Satış Müdürü Bart Bosmans, bayi ödülü töreninde yaptığı konuşmada, "Bu yılın International DAF Dealer of the Year unvanlı bayisi, müşterileri için en iyi iş ortağı olduğunu kanıtladı. Müşteri memnuniyetine olan olağanüstü bağlılığı ile NEVA Group, sürekli olarak işleri mükemmel sonuçlandırıyor." dedi. 

Bart Bosmans, "NEVA Group, mükemmel satış tavsiyeleri, uzun çalışma saatleri sunarak ve atölyelerinde etkileyici bir 'İlk Seferde Doğru' puanı elde ederek öne çıktı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde NEVA Group'un pazar payı ulusal ortalamanın önemli ölçüde üzerinde." açıklamasında bulundu. 

PACCAR Parts ve PACCAR Financial ödülleri
"International PACCAR Parts Dealer of the Year" unvanını DAF bayisi TH Trucks Romania kazandı. Bu bayi, 11 hizmet noktası ve TRP mağazaları ile ulusal açıdan mükemmel bir ağa sahip. PACCAR Parts Europe Genel Müdürü Dick Leek şunları söyledi: "Atölyelerinde kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra bu bayi, iyi eğitimli 12 yedek parça satış elemanıyla güçlü bir parça perakende odağına sahip. TH Trucks Romania, PACCAR Parts Fleet Services ve eCommerce gibi programları kullanarak pazar alanını genişletti."

PACCAR Financial Europe Genel Müdürü Gerrit-Jan Bas, İtalya'nın güneyindeki İtalyan DAF bayisi Delcom'u hedeflerini önemli ölçüde aştığı için "International PACCAR Financial Dealer of the Year" seçti. Gerrit-Jan Bas: "Delcom, PACCAR Financial'ın mükemmel ürün ve hizmetlerinin Delcom'un kararlılığı ile birleştiğinde; müşterilerimizin DAF Kamyonları satın almalarının yanı sıra verimliliklerini ve karlılıklarını optimize etmelerini nasıl desteklediğini mükemmel bir şekilde göstermektedir." dedi. 

International DAF Service Dealer of the Year
DAF ayrıca en iyi performans gösteren satış sonrası ve servis bayisini de takdir etti. Bu unvan Polonya'daki ESA Trucks'a (Godzieszów, Ilowa, Poznan, Swiecko, Konin, Ostrow ve Zielona) verildi. DAF Trucks Satış Sonrası Müdürü Twan Winters, "ESA yeni bir servis noktasına yatırım yaptı ve tüm teknisyenlerini ve servis danışmanlarını kapsamlı bir şekilde eğitti. Ancak hepsinden önemlisi, ESA'nın atölyeleri en yüksek müşteri memnuniyeti için neredeyse %100 İlk Seferde Doğru puan aldı."  diye konuştu. 

Gold ve Silver Award
Geleneksel olarak DAF, aynı zamanda mükemmel performansları için birçok bayiyi Gold Award veya Silver Award ile ödüllendiriyor. 

Gold Award:
Van Tilburg-Bastianen Groep (Hollanda), ESA Group (Danimarka), DESK Holding/EBB (Almanya) ve Chassis Cab (Birleşik Krallık). 

Silver Award:
Ford & Slater (Birleşik Krallık), Groupe Lefevre (Fransa), Tschann Nutzfahrzeuge (Avusturya) Loven Eschweiler (Almanya), Garage H. Aerts (Belçika), Whole and Retailer (İspanya) Officina Veicoli Industriali Piacenza (İtalya) ve Ciron (Fransa). 

Avrupa'da ve Avrupa dışında 1.100'den fazla hizmet noktasına sahip bir ağ sayesinde DAF müşterileri, her zaman yakınlarında bir bayi veya servis olduğunu biliyor. DAF bayileri, en yüksek çalışma süresi ve en düşük işletme maliyetleri için tasarlanmış birinci sınıf destek ve kapsamlı hizmetler sunuyor. 

D A F

Çekya bayisi NEVA Group, DAF Uluslararası Bayi Toplantısında "DAF International Dealer of the Year 2024" seçildi. Ödül, PACCAR Parts Europe Genel Müdürü Dick Leek (I), PACCAR Financial Europe Genel Müdürü Gerrit-Jan Bas (soldan ikinci) ve Pazarlama ve Satış Müdürü Bart Bosmans (sağ) tarafından verildi ve NEVA Group Genel Müdürü Ondřej Růžička tarafından kabul edildi.

Ford Trucks ve İlkay Gündoğan artık takım arkadaşı Ford Trucks ve İlkay Gündoğan artık takım arkadaşı

Editör: Ercan TOSUNOĞLU