Stellantis çatısı altında yer alan, dünya çapında çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Eurorepar Car Service, 15 Nisan tarihine kadar geçerli 2.024 TL'den başlayan fiyatlarla yağ ve yağ filtresi değişim fırsatı sunuyor. Alanında uzman ekibiyle her markadan ve her yaştan aracın servis ve bakımlarını gerçekleştiren Eurorepar Car Service, üstün hizmet kalitesi, 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle motor yağı ve yağ filtresinden oluşan yağ değişim paketini Türkiye çapındaki 150’nin üzerinde servis ağıyla tüketicilerle buluşturuyor.

Araç bakımının önemi kış şartlarından bahar mevsimine geçildiği ve bayram tatilinin yaklaştığı bu dönemde bir kez daha öne çıkarken, araç bakımının en kritik bileşenlerinden birini motor yağı oluşturuyor. Bu kapsamda “Araçlarınız bu yağ kampanyasıyla bayram edecek” sloganıyla kampanyalarına bir yenisini ekleyen Eurorepar Car Service; 2.204 TL'den başlayan fiyatlarla yağ ve yağ filtresi değişim fırsatı sunuyor. Eurorepar Car Service; üstün hizmet kalitesi, 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle motor yağı ve yağ filtresinden oluşan yağ değişim paketini cazip fiyatlarla tüketici ile buluşturuyor. 

Stellantis yeni nesil batarya hücresi teknolojisi için Fransız CEA ile iş birliği yapacak Stellantis yeni nesil batarya hücresi teknolojisi için Fransız CEA ile iş birliği yapacak

Motor yağı ve yağ filtresi değişiminin önemi

Motor yağı aracınızın en kritik bileşenlerinden biridir. Çünkü motorun içindeki hareketli parçalar arasındaki sürtünmeyi azaltır. Bunu yaparken motorun içinden atık maddecikleri uzaklaştırır ve mekanik parçaların soğumasına yardımcı olur. Atık maddeler her ne kadar düzenli olarak yağ filtresi vasıtasıyla ayrıştırılsa da aracınızın motor yağı kalitesi zamanla düşer ve bu nedenle aracınızın belirli aralıklarla bakıma girmesi gerekir. Eurorepar Car Service, yılda en az 1 kere veya her 15.000 km’de (hangisi önce dolarsa) araçların bakımının yaptırılmasını önermektedir.

Ercs Kampanya Görsel

Her marka araca uygun fiyatlı servis

Araç üreticisi markaların tavsiyelerine uygun bir şekilde hizmet veren Eurorepar Car Service noktalarından periyodik bakım hizmeti almak isteyenler, haftanın her günü 24 saat online randevu alabiliyorlar. Her periyodik bakımda motor yağı ve filtrelerin değişmesine dikkat eden Eurorepar Car Service, garantinin bozulmaması için ilgili standartlara uyum göstererek bakım hizmeti sunuyor. Eurorepar hizmet noktalarında genel olarak ise; lastik, akü, debriyaj, egzoz, fren işlemleri, klima kontrolleri, gaz dolum/boşaltım ve mekanik onarım gibi birçok hizmet sunuluyor. Marka, sunduğu diyagnostik teşhis hizmeti ile her marka aracın doğru bakım-onarım hizmeti almasına da katkı sağlıyor.

Editör: Ercan TOSUNOĞLU