UND Başkanlığı için adaylar arasında adı geçen Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, 'UND Başkanlığı için aday mısınız?' sorumuzu, şöyle yanıtladı: "Evet, Başkan adaylığı ile ilgili benim adım geçti. Şunu net olarak söyleyeyim: "Sektöre hizmet için ille de başkan olmam gerekmiyor. Sektöre katacağım çok şey var, bunları UND başkanı olarak yapmak zorunda değilim. Bu arada herhangi bir çekincem, tereddüdüm yok. Başkanlıktan korkmuyorum, yapamam diye değil. Sektörde başkan olduğunuzda sektöre katacağınız değer azalıyor.

Ben, Çetin Bey’in de yeni süreçte sektöre daha çok katkı sağlayacağına inanıyorum. Çetin Bey’in sektöre yaptığı katkıları da saygıyla karşılıyoruz. Kendisine teşekkür ediyoruz.

BTK hattında modernizasyon sonrası ilk taşıma gerçekleşti BTK hattında modernizasyon sonrası ilk taşıma gerçekleşti

Sektörü bundan sonra, sektörün paydaşları yönetecek. Sektörün daha doğrudan deneyime sahip kişiler tarafından temsil edilmesi gerektiğine inanıyorum. Sektörde; gerektiğinde yüklemeden teslime, tüm aşamaları, yolları ve dünyayı bilen, sektörün içinden birinin sorumluluk almasından yanayım. Sonuna kadar bu fikrin arkasındayım."