Chery Haberleri

Chery haberleri ve güncel Chery gelişmeleri, Chery ile ilgili tüm video, Chery fotoğrafları ve Chery haberleri Lojiyol sitemizde


OTOMOBİL

Akıllı sürüş teknolojilerinin IQ’sunu artıran Chery TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO yeni Avantgarde donanım seviyesiyle sınıf atlayacak.

OTOMOBİL

Chery, yeni nesil akıllı kokpit ile çok sayıda eğlence ve pratik işlevi bir arada sunarak farklı kullanım koşullarında kullanıcıların akıllı...

OTOMOBİL

Chery, 7 yeni hizmet noktasıyla satış ve satış sonrası ağını genişletiyor. Chery, Türkiye’nin 30 ilinde 47 yetkili satış ve satış...

OTOMOBİL

Otomotiv pazarının hızla büyüyen markalarından Chery, D-SUV segmentindeki başarılı oyuncusu TIGGO 8 PRO ile küresel çapta önemli başarılara imza attı.

OTOMOBİL

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Chery, kısa sürede önemli başarılara imza attı. Chery, gerçekleştirdiği yeni yıl kampanyasıyla müşterilerine birbirinden...

OTOMOBİL

Chery’nin OMODA alt markasının ilk crossover NEV aracı olan OMODA 5 EV, çevre dostu bir geleceği hedefliyor ve OMODA markasının...

OTOMOBİL

Chery’nin TIGGO 7 model ailesi, yüksek ürün kalitesi ile olumlu kullanıcı geri bildirimleri elde etmek üzere akıllı bir kokpit sunuyor.

OTOMOBİL

Chery, Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satış ve satış sonrası ağıyla kullanıcılara güvenilir hizmetler sunmaya devam ediyor.

OTOMOBİL

Chery’nin patentli buluşları, geleneksel otomobiller, yeni enerjili araçlar, akıllı bağlantı ve otonom sürüşteki temel teknolojiler gibi kritik alanları kapsıyor.

OTOMOBİL

Chery Group, ekim ayında gerçekleştirdiği 200 bin 313 adetlik satışla ilk kez bir aylık dönemde 200 bin adet barajını aştı.

OTOMOBİL

Chery, fikir önderi tüketiciler için WCWL Kullanıcılarla Birlikte Oluşturma Platformu ve markasını yaratmaya hazırlanıyor.

ETKİNLİK

Chery ve kullanıcıları için yeni bir ekolojik model ve kalkınma planını birlikte tanımlamak için uluslararası bilgi-birikimi ve deneyimi birleştiriliyor.