KARSAN Haberleri

KARSAN haberleri ve güncel KARSAN gelişmeleri, KARSAN ile ilgili tüm video, KARSAN fotoğrafları ve KARSAN haberleri Lojiyol sitemizde


OTOBÜS

Karsan, hidrojen yakıtlı modeli e-ATA Hydrogen’i Türkiye’de ilk kez Gaziantep’te gerçekleştirilen deneme sürüşü organizasyonuyla tanıttı.

OTOBÜS

Dünyada toplu ulaşımın elektrikli ve otonom araçlara dönüşümünde öncü rol oynayan Karsan, gerçekleştirdiği ilklere bir yenisini daha ekledi.

OTOBÜS

Karsan Otonom e-ATAK'a German Design Counsil (Alman Tasarım Konseyi) tarafından “Mükemmel Ürün Tasarımı” ödülü verildi.

OTOBÜS

Karsan, şimdi de ülkede otomotiv sektörünün güçlü firmalarından Maurelli Distribuzione, Sinvest ve VFM Company’nin yeni iştiraki K-Mobility S.R.L ile anlaşma...

OTOBÜS

Karsan, Busworld 2023’te tamamen elektrikli ürün gamından e-JEST, Otonom e-ATAK ve Hydrogen e-ATA modellerini sergiledi.

OTOBÜS

Karsan, iş dünyasının önde gelen ödül programlarından Stevie Awards’ta Ürün & Servis kategorisinde e-ATA HYDROGEN ile Bronz Stevie Ödülü’ne layık...

OTOBÜS

Avrupa’nın ulaşım altyapısının elektriklenmesinde öncü rol oynayan Karsan, yenilikçi modelleriyle elde ettiği başarıları ihracat verilerine yansıtmaya devam ediyor.

AĞIR TİCARİ

Avrupa’nın ulaşım altyapısının elektriklenmesinde öncü rol oynayan Karsan, başarılarını global ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

HAFİF TİCARİ

Karsan, Türkiye’deki yerel yönetimlerin filolarını en yeni teknolojiye sahip, gelişmiş modelleriyle yenilemelerine de tam destek sağlıyor.

OTOBÜS

Karsan, toplam 320 adedi kapsayan 6 ve 8 metre elektrikli lotları için yeni bir çerçeve sözleşmeye daha imza attı. Şirket,...

AĞIR TİCARİ

Karsan, Avrupa’da elde ettiği başarıyı ana pazarlarına da yaymak için çalışmalarına devam ediyor.

OTOBÜS

Karsan’ın 12 metrelik elektrikli Ootobüsü e-ATA Romanya yolcusu!  Chitila, Toplu taşımadaki dönüşümünü Karsan’ın elektrikli araçlarıyla gerçekleştirecek.