LOJİSTİK Haberleri

LOJİSTİK haberleri ve güncel LOJİSTİK gelişmeleri, LOJİSTİK ile ilgili tüm video, LOJİSTİK fotoğrafları ve LOJİSTİK haberleri Lojiyol sitemizde


LOJİSTİK

Sarp Intermodal, uluslararası operasyonlarında verimliliği artırmak ve sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek için SAP'ye geçiş yaptı

LOJİSTİK

Kızıldeniz'deki kriz, deniz taşımacılığı maliyetlerini artırarak Asya ve Avrupa arasındaki ticaret trafiğini olumsuz etkiledi ve kara yolu taşımacılığına yönelik talebi...

LOJİSTİK

Arkas Line, USX (United States Express) servisine eklediği Sine A gemisiyle Amerika’ya düzenli servis vermeye başlayacak.

LOJİSTİK

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Başkanı Şerafettin Aras, “Dünya Ticareti için Orta Koridorun Önemi ve Geleceği” başlıklı bir makale kaleme aldı.

LOJİSTİK

30 Ekim'de kurulan Lojistik Hizmet Sağlayıcılar Derneği (LojiDer) ilk basın toplantısını 12 Ocak 2024 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirildi.

LOJİSTİK

UTİKAD, 2023 yılı değerlendirmelerini, faaliyetlerini, taşımacılık istatistiklerini ve 2024 yılı öngörülerinidüzenlediği basın toplantısında paylaştı.

ÇEVRECİ LOJİSTİK

Türkiye’nin son 10 yılda en hızlı büyüyen lojistik şirketlerinden Sarp Intermodal, Cumhuriyet’in 100. yılında yatırımlarını artırdı.

LOJİSTİK

Kamyonların hayati önemi, Tırport Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Akın Arslan'ın açıklamalarıyla bir kez daha vurgulanıyor.

LOJİSTİK

Kızıldeniz krizi nedeniyleDHL Global Forwarding, ticaretin aksamaması için pratik ve ekonomik lojistik alternatifler sunuyor.

LOJİSTİK

Alışan Lojistik, “BRCGS Depolama ve Dağıtım Standardı” gerekliliklerini yerine getirerek “Gıda Güvenliği Belgesi”ni “A” seviyesinde almaya hak kazandı.

LOJİSTİK

Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren, 2024 yılında dikey tarım, yapay zeka, siber güvenlik ve lojistik girişimlerinin daha fazla...

LOJİSTİK

İsveç merkezli, uluslararası entegre lojistik hizmetler sunan InterEast Logistics’in Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine Murat Kaya atandı.