LOJİSTİK Haberleri

LOJİSTİK haberleri ve güncel LOJİSTİK gelişmeleri, LOJİSTİK ile ilgili tüm video, LOJİSTİK fotoğrafları ve LOJİSTİK haberleri Lojiyol sitemizde


UND Başkanı Aras ve Strateji ve Bütçe Başkanı Şenel, Türkiye'nin lojistik sektörünü güçlendirmek için bir araya geldi. Görüşmede, uluslararası ticaret...

UND Başkanı Şerafettin Aras liderliğindeki UND heyetinin, TÜSİAD ziyaretinde Türkiye'nin ihracat ve lojistik süreçlerinin iyileştirilmesi konuları ele alındı.

Akca Lojistik, lojistik ve tedarik zinciri yönetimi hizmetlerini yapay zekâ destekli yazılım, akıllı eldivenler gibi teknolojik çözümlerle destekliyor.

Lojistik sektörü, çevresel etkiyi en aza indirmek için rota optimizasyonu gibi akıllı çözümleri benimseyerek sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

Hızla büyüyen Türk şirketleri Avrupa'da başarılı olmak yönünde adımlar atarken, Ekol Polonya'nın stratejisi ise bu süreçte Türkiye dışındaki yeni faaliyetlerine...

LOJİSTİK

DFDS, Ekol Lojistik'in Türkiye ile Avrupa'yı birbirine bağlayan uluslararası taşımacılık iş kolunu satın alarak, DFDS'in hizmet ağını güçlendiriyor.

LOJİSTİK

Asset GLI, gümrük ve lojistik sektöründe 21. yılını kutlayarak Türkiye'de ilk 5'e girme başarısını elde etti ve yurtdışı büyümesini teknoloji...

LOJİSTİK

TÜİK verilerine göre geçen yıl Türkiye’nin Almanya, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg ile ticaret hacmi 71 milyar doları aşarak rekor kırdı.

LOJİSTİK

2023’de 1.5 trilyon TL’yi bulan Türk e-ticaret sektörünün, 2024’de 2.5 trilyon TL’ye ulaşabileceği öngörülüyor. Söz konusu artış, depolamaya talebi de...

LOJİSTİK

Türkiye’nin, İsveç’in NATO üyeliğini onaylamasıyla iki ülke arasında artan temaslar, ihracatçının İskandinav pazarına ilgisini de artırıyor.

LOJİSTİK

Birinci yılında 1 milyon m2 kapasiteyi aşan DepOrtak, 5 yıl içinde bölgesinde en büyük depolama çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

LOJİSTİK

Sertrans Logistics’in Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Keleş: “Kadınlar lojistik sektörüne yeni bir ufuk açabilir” açıklamasında bulundu.