MAN Truck & Bus Haberleri

MAN Truck & Bus haberleri ve güncel MAN Truck & Bus gelişmeleri, MAN Truck & Bus ile ilgili tüm video, MAN Truck & Bus fotoğrafları ve MAN Truck & Bus haberleri Lojiyol sitemizde


OTOBÜS

MAN Truck & Bus, geleceğin şehir içi trafiği için otobüslerinin otomasyonunu sistematik olarak geliştirmeye devam ediyor.

OTOBÜS

Sürdürülebilir mobiliteye yönelik yatırımlarına devam eden MAN Truck & Bus, elektrikli araçlarda Avrupa pazarının zirvesine yerleşti.

MAN Türkiye, Ankara fabrikasının çatısına Astronergy güvencesiyle 6,9 MWp kurulu gücünde Güneş Enerjisi Santrali (GES) kuruyor.

ÇEKİCİ

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., MAN Truck & Bus bünyesinde her yıl dünya çapında en iyi performansı sergileyen ülkeye...

eTruck; 800 km olan ve daha sonra 1.000 km'ye kadar çıkacak günlük menzili, değişken CCS konumlandırılması ile MCS ve CCS...

Almanya Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck, MAN Truck & Bus’un Ankara’daki Test ve Ürün Geliştirme Merkezi'ni ziyaret etti.

AĞIR TİCARİ

MAN Truck & Bus tarafından düzenlenen ‘Avrupa'nın En Güzel MAN Kamyonu’ yarışması sonuçlandı.

MAN Truck & Bus, hafif ticari aracı TGE’nin satışlarında bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı hedefliyor.