Mercedes-Benz Türk Haberleri

Mercedes-Benz Türk haberleri ve güncel Mercedes-Benz Türk gelişmeleri, Mercedes-Benz Türk ile ilgili tüm video, Mercedes-Benz Türk fotoğrafları ve Mercedes-Benz Türk haberleri Lojiyol sitemizde


OTOBÜS

Mercedes-Benz Türk tarafından, Coşkunlar Toplu Taşıma A.Ş.’ye  6 adet Mercedes-Benz Conecto Solo Dizel otobüs teslim edildi.

HAFİF TİCARİ

Mercedes-Benz Türk, Çocuk İyilik Merkezi’ne araç desteği vererek, deprem bölgesinde merkeze ulaşım imkanı bulunmayan çocukları Çocuk İyilik Merkezi’ne taşıyacak.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk’ün çatı şirketi Daimler Truck, 2023 yılında da sürdürülebilirlik ve dönüşüm faaliyetleri kapsamında önemli kilometre taşlarına ulaştı.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk 45 noktada yetkili servis hizmeti veriyor. 2016 yılında 140 bin çekici ve kamyona yetkili servis hizmeti verildi. 2017...

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk, Hoşdere ve Aksaray'daki Teknik Eğitim Merkezleri aracılığıyla, otomotiv endüstrisinde teknik yetkinlik ve uzman işgücü gelişimine önemli katkılarda bulunuyor.

ÇEKİCİ

“Yemeğim Evimde" projesi ile çalışanlar, yemekhane menüsündeki yemekleri uygun fiyata sipariş vererek, zamandan tasarruf ediyorlar.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk, başlattığı kampanya ile Euro 6 motora sahip, model yılı 2016-2021 arasında olan Actros, Arocs ve Atego araçlar için...

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası'nda tesis performansını izleyerek süreçleri optimize eden ve hızlı müdahale imkanı sunan SCADA Projesi'ni başlattı.

AĞIR TİCARİ

Daimler Truck, Linde Engineering ile birlikte geliştirdikleri yeni sLH2 soğutulmuş sıvı hidrojen yakıt dolumu teknolojisini tanıttı.

OTOBÜS

Mercedes-Benz Türk, son teknolojiye sahip modern ve güvenli otobüsleriyle, şehirlerin ulaşım ve taşımacılık kalitesine katkı sağlamaya devam ediyor.

ÇEKİCİ

Mercedes-Benz Türk, AR-GE Merkezleriyle dünya otomotiv endüstrisine yön veriyor! İstanbul ve Aksaray'daki merkezler, inovasyon ve sürdürülebilirlikte liderliği taçlandırıyor.

OTOBÜS

Mercedes-Benz Türk, toplumda kadının her alanda hak ettiği güce kavuşması ve kadınlara sosyal ve ekonomik fırsat eşitliği tanınması konularındaki çalışmalarını...