Temsa Haberleri

Temsa haberleri ve güncel Temsa gelişmeleri, Temsa ile ilgili tüm video, Temsa fotoğrafları ve Temsa haberleri Lojiyol sitemizde


OTOBÜS

TEMSA, OİB tarafından ‘Altın İhracatçı Ödülü’ne layık görüldü.

OTOBÜS

2014 yılında TEMSA, İŞKUR ve Çukurova Üniversitesi öncülüğünde başlayan “Kariyerde Engelleri Kaldırdık” projesi 10’uncu yılını doldurdu.

Hafif kamyon pazarının elektrikli dönüşümüne öncülük edecek elektrikli FUSO Canter modeli eCanter, Mayıs itibarıyla Türkiye’de satışa sunuluyor.

OTOBÜS

Satış sonrası hizmetler ağını genişleten TEMSA, 2023 yılında Türkiye ile birlikte toplam 7 farklı ülkede yeni servis noktasını bünyesine kattı.

OTOBÜS

Türkiye’de yatırımlarını sürdüren iki köklü kurum, TEMSA ve Mesnevi Turizm, 31 yıllık iş ortaklıklarını yeni bir araç teslimatıyla güçlendirdi.

OTOBÜS

Son 3 yıldır, ciroda üç haneli büyüme rakamlarına ulaşan TEMSA, 2020-2023 döneminde gelirlerini TL bazında yüzde 1.090, dolar bazında ise...

OTOBÜS

Yeni yılda hizmet kalitesini Türkiye’nin en ücra köşesine taşımayı hedefleyen Kâmil Koç, büyüme hedefleri doğrultusunda filosuna 10 adet TEMSA VIP...

OTOBÜS

TEMSA; 2023 yılında ilk kez katıldığı CDP raporlama süreçleri sonunda İklim Değişikliği Programı A Listesi’nde yer almayı başardı.

OTOBÜS

TEMSA'nın sıfır emisyonlu elektrikli otobüsleri, Paris 2024 Yaz Olimpiyatları için 8 adet LD SB E model araçları oyunların en yeşil...

OTOBÜS

Sürdürülebilirlik anlayışını, sürdüren TEMSA, Marsık Yayıncılık iş birliğiyle hayata geçirdiği ikinci kitap projesi “Doğaya Bir Bilet”i tanıttı.

AĞIR TİCARİ

TEMSA, sıfır emisyon konusundaki kararlılığını dünyanın en önemli ticari araç organizasyonlarından Busworld Europe’ta ortaya koydu.

OTOBÜS

İzmir Bornova’da Mapar Otomotiv tarafından yapımı tamamlanan ve 7 bin metrekarelik büyüklüğüyle dikkat çeken servis hizmete girdi.