Helmet Brokerlik, lojistik sektörü için Qiro iş modeli ile çözüm üretiyor

18 Ağustos 2021
Helmet Brokerlik, lojistik sektörü için Qiro iş modeli ile çözüm üretiyor

Helmet Brokerlik, lojistik sektörünün tüm oyuncularına Qiro iş modeli çözümler üretiyor.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da ofisleri olan ve tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Helmet Sigorta ve Reasürans A.Ş sigorta ve reasürans brokerliği yapıyor.

Yurt dışında reasürans ve sigorta piyasalarını yakından takip ederek, güncel gelişmeleri müşterilerine sunuyor. Firma, merkezine koyduğu müşteri anlayışı ile müşterilerine katma değer oluşturmayı ilke edinerek müşterilerinin iş sürekliliğine olumlu katkı sağlıyor.

Sektörlere kattıkları değerleri değerlendiren Helmet Sigorta ve Reasürans Brokerlik A.Ş. Genel Müdürü Galip A. Gökakın, “Sektörümüze yüksek teknolojiyi kullanarak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz. Kendimize ait yazılımlar haricinde, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu bağlamda, yüksek teknoloji platformu üzerinden çeşitli mühendislik faaliyetleri ve buna bağlı sigorta çözümleri üretiyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin iş süreçlerini yakından takip ederek, alternatif çözüm yöntemleri ve iş modelleri geliştiriyoruz.” dedi.

Gökakın, İş dünyasının değişen koşullarına, artan rekabet şartlarına bağlı olarak müşterilerinin değişen ve çeşitlenen risklerine karşı sigorta ve mühendislik ürünleri ile müşterilerimizin ve iş dünyasının hep yanında bulunuyoruz.” diye konuştu.

Ayrıca teknoloji ile aralarının çok iyi olduğunu belirten Gökakın, ”Teknolojiyi çok iyi irdelemek gerekiyor. Teknoloji, sonuç olarak maliyet ve zaman tasarrufu getirdiği iş modellerinin içerisindeyiz. Teknoloji ile mücadele ederek değil, teknolojiyi akılcı kullanarak iş modelleri geliştiriyoruz. Qiro da bunlardan biri. Qiro, lojistik sektörüne yönelik yazılım destekli bir iş modelidir. Tüm yazılım hakları Helmet’e ait olan Qiro ile, lojistik sektörünün tüm oyuncularına hitap edebiliyoruz. Lojistik sektörünün faaliyetlerinden doğan sigorta potansiyelini, en kapsamlı, en hızlı çözümleri ile müşterimize sunuyor ve bu potansiyeli aktive etmeyi amaçlıyoruz.” diye ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN