IVECO, ADES’e 10 adet Stralis çekici teslim etti

18 Mart 2019
IVECO, ADES’e 10 adet Stralis çekici teslim etti

IVECO yetkili satıcısı Üstün İş 10 adet Stralis çekiciyi  ADES’e teslim etti.

IVECO’nun Gaziantep yetkili satıcısı Üstün İş  Otomotiv 10 adet Stralis AS440S48 T/P 3650 E6C – FULL çekiciyi ADES Uluslararası Nakliye Ticaret Limited firmasına törenle teslim etti.

ADES Uluslararası Nakliye Ticaret, Rusya’ya soğuk zincir taşımacalık yapıyor. Daha önce satın almış olduğu 13 adet Stralis çekicilerden yakıt tüketimi, satış sonrası hizmetler konularında memnun olduğu için yine tercihini IVECO’dan yana kullandı. Son alım ile filosundaki araç sayısını 65 adete çıkardı.

Firmanın Hatay, Reylanlı’daki garajında yapılan teslim töreninde IVECO Türkiye ağır vasıta bölge satış müdürü  Murat Aydoğan firma sahibi Abdo Mercimek’e bir plaket takdim etti.

Törende bir konuşma yapan Üstün İş genel müdürü Eyüp Zengin de ADES ile gerçekleşen işbirliğinden memnuniyetlerini dile getirdi. Teslimat töreninde ayrıca IVECO Türkiye satış sonrası bölge müdürü Ertuğrul Sınar ve eğitim yöneticisi Mehmet Er hazır bulundu..

Teslimat öncesi şoför kadrosuna araçların yeni donanımları, adaptif crouse control, eco roll, eco mod, yardımcı fren sistemleri hakkında eğitim verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN