Dünyanın önde gelen otobüs üreticilerinden IVECO BUS, markanın temel değerlerini temsil eden üç aracını sergileyeceği Busworld Türkiye 2024'teki varlığını duyurdu: Sürdürülebilir mobilite, teknolojik mükemmellik, yüksek katma değerli hizmet anlayışı ve operasyonel karlılık. 

29 Mayıs günü saat 14.50'de Salon 3'teki A07 numaralı standında bir basın toplantısı düzenleyecek olan IVECO BUS, basın mensuplarına tüm yeniliklerini ve hizmetlerini aktaracak. 

IVECO BUS, 29-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Busworld Türkiye 2024'e katılacak. Fuar, 40'tan fazla ülkede faaliyet gösteren üreticinin küresel pazarlarda ve özellikle Asya pazarında sıfır emisyonlu çözümleri de dahil olmak üzere tüm araçlarının yanı sıra servis portföyünü sergilemesi için mükemmel bir zemin oluşturuyor. Fuarın ilk günü, saat 14:50'de bir basın toplantısı düzenlenecek, basın mansupları Salon 3'teki A07 standında ağırlanacak. 

Iveco Bus Busworld Turkiye G

Standında üç araç sergileyecek 

Araçlardan biri Türkiye pazarına yeni sunulan CROSSWAY

Şimdiye kadar 65.000'den fazla üretilen CROSSWAY, yüksek güvenilirliği, tüm yol koşullarına uygunluğu, düşük işletme maliyetleri, yakıt verimliliği, olağanüstü konforu ve FTP Industrial tarafından geliştirilen güçlü motoru ile öne çıkmaktadır. Geniş bir uzunluk, koltuk konfigürasyonu ve enerji yelpazesi, CROSSWAY serisini en esnek taşıma aracı ve her koşulda kısa ve orta mesafelerde yolcu taşımak için mükemmel bir araç haline getirmektedir. 

Turist segmentindeki en iyi ortak EVADYS

Kâmil Koç’un Avrupa’daki yeni durağı Kırcaali oldu Kâmil Koç’un Avrupa’daki yeni durağı Kırcaali oldu

EVADYS, şehirlerarası/turistik/gezi görevleri için esnek bir çözüm sunar. CROSSWAY serisinin güçlü yanlarını taşıyan EVADYS, çok yönlülük, kanıtlanmış güvenilirlik ve optimum maliyet ile öne çıkar. EVADYS, ara sıra yapılan turizm, bölgesel turizm, kısa ve orta uzunluktaki geziler için mükemmel bir çözüm sunar. Güç, konfor ve bagaj bölmesi kapasitesi açısından daha yüksek beklentiye cevap veren araç, şehirlerarası gezi otobüslerinin premium segmentini tamamlar.

En zorlu görevler için tasarlanmış tam elektrikli şehir içi otobüsü E-WAY

E-WAY, sınıfının en iyisi TCO'su ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamadaki esnekliği nedeniyle Avrupa'da tercih edilen tam elektrikli şehir içi otobüslerden biridir. Piyasaya sunulan araçlar, FPT Industrial tarafından monte edilen ve optimize edilmiş bir TCO (dayanıklılık, uzun mesafe ve yolcu kapasitesi) sağlayan bir NMC batarya paketinden yararlanmaktadır.