eDAILY, eLCV teknolojisindeki yenilikleri ve görev odaklı tasarımıyla etkileyici bir elektrifikasyon sağlayıcısı olarak kabul edildi. Birleşik Krallık'taki kurumsal otomotiv kullanımının en iyilerinin ödüllendirildiği 2024 Fleet News Ödülleri’nden de ödülle döndü. eDAILY, 'Yılın Elektrikli Panelvan Atılımı’ ödülüne layık görüldü.

IVECO eDAILY, her yıl düzenlenen, filo yöneticilerinden tedarikçilere ve üreticilere kadar Birleşik Krallık'taki kurumsal otomotiv kullanımının en iyilerinin ödüllendirildiği 2024 Fleet News Ödülleri'nde 'Yılın Elektrikli Panelvan Atılımı’ ödülünü kazandı. 

Sektör uzmanları, eDAILY 'yi, eLCV teknolojisindeki yenilikleri ve en zorlu görevlerde bile çalışan operatörlerin ödün vermeden elektriğe geçmesini sağlayan görev odaklılığı nedeniyle takdir etti. Jüri, "IVECO teknik açıdan çok ileri görüşlü eDAILY ile, dizel minibüs operasyonunu yansıtan ve kullanım durumu ne olursa olsun tüm müşterilerin elektrikli aracı düşünmesini sağlayan bir yapısı var" yorumunda bulundu. 

Daily 1

Yeni Ford Transit, üstün donanımıyla geliyor Yeni Ford Transit, üstün donanımıyla geliyor

Daily, hafif ticari araç segmentindeki sağlamlığıyla öne çıkıyor ve tamamen elektrikli versiyonu eDAILY, sıfır emisyon avantajıyla aynı etkileyici performansı sunuyor. Güçlü kamyon temelli şasisi sayesinde eDAILY, 3,5 tona kadar çekme ve 4,6 tona kadar taşıma kapasitesi ile dikkat çekiyor. Çeşitli batarya seçenekleri arasında bir, iki ve üç batarya alternatifi bulunuyor, Daily 72C modeli ise 5100 mm şasi uzunluğunda dört batarya seçeneği ile 7,2 ton maksimum yüklü ağırlığı sunuyor. Yenilikçi modüler batarya kurulumu, operatörlerin taşıma kapasitesi ve menzil ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılamalarına olanak tanıyor. Değiştirilebilir batarya yapısıyla eDAILY, IVECO Daily'nin sağlam DNA'sını korurken, etkileyici EV performansıyla daha fazla operatörün elektrifikasyona geçiş yapmasına öncülük ediyor.

eDAILY’nin oyunun kurallarını değiştiren bir diğer özelliği de 50kW'a varan eşsiz ePTO yerleşik gücüdür. Şu anda satışı yapılan, 50kW ePTO sağlayan tek eLCV olan aracın güç uygulamaları geniş bir yelpazeye yayılıyor. Ve bu özellikleri sayesinde ısmarlama gövdelerden temel ekipmanlara kadar her şeye güç sağlayabiliyor. 

Editör: Ercan TOSUNOĞLU