“Together in Every Milesloganıyla “her koşulda tüketicilerimizin yanınızdayız” mesajını vurgulayan reklam filmi, Lassa'nın global çaptaki varlığını ve sürücülere her koşulda güvenli, konforlu bir sürüş deneyimi sunma konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor.

Türkiye'de sektör lideri, uluslararası pazarlarda söz sahibi bir oyuncu olan Brisa’ya ait Lassa markasının global pazarlardaki yeni söylemiyle hazırlanan ilk reklam filmi yayına girdi. Filmde, Lassa’nın her koşulda, mevsimde ve zorlukta tüketicilerinin yanında olduğu mesajı veriliyor. 

Euromaster franchise adaylarına kurumsal kimlik dönüşümü için destek sağlıyor Euromaster franchise adaylarına kurumsal kimlik dönüşümü için destek sağlıyor

Dijital platformlarda yayına giren reklam filminin heyecan verici görselleri ve güçlü mesajının, Lassa lastiklerinin global pazarlardaki bilinirliğini ve marka algısını önemli ölçüde artırması hedefleniyor. 

Lassa uluslararası reklam filmi, Lassa Tyres global sosyal medya hesaplarında yayına girdi. Film, dijital mecraların ardından gelecek dönemde Lassa'nın Orta Doğu, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve Balkanlardaki hedef ülkelerinde de geleneksel kanallarda yayına girecek. Lassa, bu sayede küresel lastik pazarında daha geniş kitlelere ulaşmayı ve marka bilinirliğini artırmayı amaçlıyor.

Künye:

Marka: Lassa Tyres

Reklamveren Temsilcileri: Evren Güzel, Kemal Yılmaz, Gözde Günsel, Aylin Özkanber, Burak Baç, Selis Ozan

Kreatif Ajans: Happy People Project Global

Kurucu Ortaklar: Orçun Onural, Yaşar Akbaş

CCO: Ergin Binyıldız

CGO: Pelin Börk

CSO: Özgün Özkalay 

Yaratıcı Ekip: Atilla Karabay, Çağatay Çan, Yiğit Zigaloğlu, Şeyma Keklik, Berkay Tutkun, Damla Adalı

Strateji Ekibi: Özlem Akbaş, Tolgacan Sezer

Müşteri İlişkileri: Gül Akbal Şeref, Dicle Aysülük, Ece Gürşimşir, Esra Yıldız Erdem

Ajans Prodüktörleri: Sevinç Öktem, Ali Çiçek, Tuna Aktaş

Animasyon Şirketi: Aniverse

Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=y0L4X-IVB6w