Renault'dan Türkiye'ye büyük yatırım: 4 yeni model ve 400 milyon Euro Renault'dan Türkiye'ye büyük yatırım: 4 yeni model ve 400 milyon Euro

Lansman yolculuğunun son adımında Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlayan MAİS A.Ş., “Hep Sana Çıkıyor Yollar” söylemiyle Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’e saygı için Ankara’da buluştu.

Kars ve Iğdır yollarında başlayıp; Gökçeada, Marmaris ve Van’dan sonra, ATATÜRK’ün “Ordular, ilk hedefiniz Akdeniz’dir, ileri!” sözlerinden ismini alan Anıtkabir etrafındaki ikonik sokakları da içine alan film, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak hazırlandı.

MAİS A.Ş. Genel Müdürü Dr. Berk Çağdaş, “Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılında olmanın coşkusu içerisindeyiz. Geçtiğimiz dönemde dört modelimizin lansmanını, Türkiye’nin en doğusundan en batısına, birbirinden değerli dört noktasında gerçekleştirdik. Hangi yoldan, nereye gidersek gidelim, yollar hep 100. yılını kutlayacağımız Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’e çıkıyor. Bu düşünceden hareketle, Ulu Önder ATATÜRK’e olan saygımızı vurgulayan “Hep Sana Çıkıyor” söylemiyle Ankara’da yolculuğumuzu tamamladık.

Türkiye Cumhuriyeti’ne olan sorumluluklarının bilinciyle ülkemize 62 yıldır hizmet eden OYAK’tan aldığımız güçle, MAİS A.Ş. olarak, büyük bir tutkuyla bağlı olduğumuz Cumhuriyetimizin 100. yılını, özel olarak hazırladığımız filmimizle kutluyoruz.”