“Mercedes-Benz Türk Teknisyen Olimpiyatları 2014” tamamlandı

12 Eylül 2014
“Mercedes-Benz Türk Teknisyen Olimpiyatları 2014” tamamlandı

Mercedes-Benz Türk servislerinde görev alan teknisyenlerin bilgi ve beceri seviyelerini ölçmeyi ve gelişimlerini teşvik etmeyi amaçladığı “Teknisyen Olimpiyatları” programını bu yıl da sonuçlandırdı.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servislerinde görevli “Türkiye’nin en iyi” teknisyenleri Karaköy Liman Restoran’da gerçekleşen “Teknisyen Olimpiyatları Ödül Töreni”nde bir araya geldiler. Olimpiyatlara katılan 559 teknisyen arasından üstün başarı göstererek seçilen 36 teknisyen düzenlenen ödül töreninde başarılarını kutladılar.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”2270″ img_link_target=”_self”][vc_column_text]

Mercedes-Benz Teknisyen Olimpiyatları ön eleme sınavları bayi ve yetkili servislerde “Online” olarak yapıldı. Her bir ürün grubundan en yüksek puanları alan beşer takım, toplamda 60 teknisyen, finallere katılmaya hak kazandı.

BAŞARININ ARDINDA YOĞUN ÇABA VAR

Türkiye’de 2003 yılından beri düzenlenen “Teknisyen Olimpiyatları” ile Mercedes-Benz Türk, yetkili servislerinde görev alan teknisyenlerini motive etmeyi, bilgi ve beceri seviyelerini geliştirmeyi ve teknisyenlerin performanslarını yükseltmeyi hedefliyor. Araç ve hizmetlerinde sunduğu kalitede üstünlüğü, mühendislikte uzmanlığı, ürün ve hizmetlerindeki geniş yelpazesi ile otomotiv sektörünün öncüsü Mercedes-Benz Türk “Teknisyen Olimpiyatları” uygulamasıyla müşteri memnuniyetini her seferinde biraz daha artırarak, müşterilerinin markaya olan bağlılığını güçlendirmeyi amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda Mercedes-Benz Türk, tüm ürün grupları bazında yılda ortalama 1.200 gün, 9 bin 600 saatlik süre zarfında yaklaşık 500 farklı teknik eğitim düzenleyerek teknisyenlerini güçlendiriyor. Bunların yanında, yılda yaklaşık 300 adet de teknik olmayan, kişisel gelişim eğitimleri düzenleniyor.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetleri Eğitim Bölümü tarafından başlatılan ve 2003 yılından beri “Mercedes-Benz Teknisyen Olimpiyatları” adı altında gerçekleştirilen yarışmada dereceye giren başarılı teknisyenlerin ödülleri Bayi Ağı Geliştirme ve Satış Sonrası Hizmetleri birimleri yöneticileri tarafından takdim edildi.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN