UND'nin 41'inci Olağan Genel Kurulu tamamlandı ve bu kurul, uluslararası taşımacılık sektöründeki önemli temsilcileri bir araya getirdi. Başkanlık için yarışan Nagihan Soylu, seçim sonrasında, UND ve sektörün karşılaştığı zorluklarla mücadelede birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etme kararlılığını vurguladı.

Nagihan Soylu'nun mesajı şöyle: 

Değerli Yol Arkadaşlarım ve Destekçilerim,

UND'nin 41'inci Olağan Genel Kurulu'nda, sizlerden aldığım destekle, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerimizin önündeki tehditleri erkenden tespit etmek ve bu zorluklara karşı bir dönüşüm sağlayarak proaktif çözümler üretmek üzere aday olmuştum. Türkiye'nin dört bir yanında düzenlediğimiz toplantılarla, sektörümüzü bekleyen tehlikeleri nasıl bertaraf edeceğimizi ve birlikte nasıl daha güçlü olabileceğimizi konuşmuştuk.

Genel Kurul'un sonuçları, başlattığımız bu önemli çalışmaların devamı için bir engel teşkil etmeyecektir. Oluşturduğumuz ve destek verdiğiniz bu ilkeli grup, sektörümüzün gelişimini takip etmeyi ve uygun periyotlarda sektör toplantılarını sürdürmeyi planlamaktadır.

Sizlere, yolculuğumuz boyunca göstermiş olduğunuz inanç ve destek için kalpten teşekkürlerimi sunarım. Birlik ve beraberlik içinde, sektörümüzün daha aydınlık geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte başlattığımız bu hareket, yolumuzun açık olduğunu ve daha güçlü olduğumuzu göstermiştir.

2024’ün ilk 6 ayında mazot fiyatlarındaki artış enflasyonun iki katını buldu 2024’ün ilk 6 ayında mazot fiyatlarındaki artış enflasyonun iki katını buldu

Yollarımız her zaman açık olacak ve birlikte, uluslararası taşımacılık sektöründe daha parlak bir gelecek inşa edeceğimize inancım tamdır."

Editör: Ercan TOSUNOĞLU