PEUGEOT, lansman dönemine başladığı göz alıcı 7 koltuklu SUV’u yeni E-5008’in dünya çapındaki tanıtımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda PEUGEOT, #SomethingBigIsComing kampanyası dahilinde Paris Kuzey Garı (Gare du Nord) tren istasyonunu özel bir sahneye dönüştürerek yeni E-5008 modelini tanıttı. Özel bir projeksiyonla yansıtılan görkemli canlılar ve yeni E-5008, nefes kesici üç boyutlu bir gösteri ile yoldan geçen binlerce kişinin dikkatini çekti. Avrupa genelindeki dijital panolarda yayınlanacak olan bu kampanyayı yenileri de takip edecek. Elektrikli aile araçlarının standartlarını yeniden tanımlayan yeni PEUGEOT E-5008, Panoramik i-COCKPIT®, entegre yapay zekâ sistemi ChatGPT, 660 km’lik elektrikli sürüş menzili ve 7 koltuklu iç mekân da dahil olmak üzere üst sınıf yaşam alanı gibi özellikler sunarak dikkatleri üzerine çekiyor.

PEUGEOT, Paris Kuzey Garı (Gare du Nord) tren istasyonunda gerçekleştirdiği nefes kesici üç boyutlu bir gösteri ile yoldan geçen binlerce kişinin dikkatini çekti. PEUGEOT, ACCENTURE SONG ile gerçekleştirdiği yenilikçi ve cesur #SomethingBigIsComing kampanyası kapsamında yeni E-5008 için muhteşem bir tanıtım düzenledi.Peugeot Kampanya GörselKentsel deneyimi yeniden tanımlayan sanatsal uygulama

PEUGEOT’nun fütüristik bir sahneye dönüştürdüğü Paris Kuzey Garı’nda ortaya çıkan ve gizemli üç boyutlu bir kutudan yansıyan görkemli canlılar, marka için büyük öneme sahip bir yeniliğin habercisi oldu. Bu etkileyici görsel performans, multimedya sanatı alanında öncü ve en ileri teknolojiyi görsel şiirle birleştiren yaratıcı stüdyo SUPERBIEN imzasını taşıyor. Paris Kuzey Garı’ndaki üç boyutlu projeksiyon, yeni tamamen elektrikli PEUGEOT E-5008 formunda bir görsel şölene imza attı.

P E U G E O T E5008 3

Büyük ve elektrikli bir otomobil: Panoramik i-COCKPIT®, entegre yapay zekâ sistemi ChatGPT, 660 km’lik elektrikli sürüş menzili ve 7 koltuklu iç mekân da dahil olmak üzere üst sınıf yaşam alanı gibi özellikler sunan yeni PEUGEOT E-5008 elektrikli aile araçlarının standartlarını yeniden tanımlıyor.

Komatsu, GHH Group GmbH’nin devralma sürecini tamamladı Komatsu, GHH Group GmbH’nin devralma sürecini tamamladı

Yeni Peugeot 5008 2

Sürükleyici bir dijital kampanya: Bu deneyim sadece Paris Kuzey Garı ile kalmıyor. PEUGEOT, kullanıcıları bu tanıtıma hazırlamak için sosyal medyada üç boyutlu videolar ve ilgi çekici içeriklerle dinamik ve etkileşimli dijital deneyim imkânı sunuyor. Üç projeksiyon efekti, tutarlı bir etki için dijital formatlara da uyarlandı.

Yeni Peugeot5008

Avrupa genelinde görünürlük: Kampanya, Avrupa'nın büyük başkentlerinde yer alan DOOH'larda (Dijital Açık Hava Reklam Panoları) yer almanın avantajından yararlanarak küresel görünürlük sağlıyor.

Stratejik bir ortaklık: Bu kampanya, PEUGEOT ile ACCENTURE SONG arasında 2023 yılında yapılan ortaklık duyurusunun ardından bir dizi etkinliğin başlangıcını oluşturuyor ve bunu yakında farklı kampanyalar izleyecek.

 İlgili kampanya filmine ise yandaki linkten erişim sağlayabilirsiniz: https://www.media.stellantis.com/em-en/peugeot/media-library/video/2432369/568913 

Editör: Ercan TOSUNOĞLU