S.S. Beypazarı Taşıyıcılar Kooperatifi’ne 5 adet F-MAX teslimatı

6 Temmuz 2021
S.S. Beypazarı Taşıyıcılar Kooperatifi’ne 5 adet F-MAX teslimatı

S.S. Beypazarı Taşıyıcılar Kooperatifi, 5 adet Ford Trucks F-MAX yatırımı yaptı. 

S.S. Beypazarı Taşıyıcılar Kooperatifi de Uluslararası Yılın Kamyonu (IToY)ödüllü F-MAX‘i tercih edenler arasına katılarak 5 adet  F-MAX yatırımı yaptı.

Ford Trucks Bayisi VSB Başer Otomotiv tarafından S.S. Beypazarı Taşıyıcılar Kooperatifi‘ne yapılan teslimat törenine; Beypazarı Taşıyıcılar Kooperatif Adem Çelik, İkinci Başkan Serdar Bilen, VSB Başer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Başer, Satış Müdürü Mehmet Hasbakkal ve Filo Satış Müdürü Serkan Alptuğ Aşnaz katıldı.

Kooperatif yetkilileri Ford Trucks F-MAX’in yerli üretim olmasıEskişehir’de üretilmesi ve yaygın yedek parça ve servis ağı gibi sunulan kapsamlı hizmetlerden dolayı ile tercih ettiklerini ifade ettiler.

Düşük sahip olma maliyetleri ile güç ve verimlilik sunuyor

F-MAX, modern tasarımı ve sürücü odaklı yaklaşımının yanı sıra 2.5 metre genişliğindeki kabiniyle de konfor ve lüks sunuyor. Kokpit tarzı konsolun tasarımı, tüm fonksiyonlara kolayca erişilebilmesini sağlıyor. Sürüş deneyiminin keyfini artırmak için entegre edilen en küçük detaylarla birlikte kabinde ferah bir ortam sağlanıyor. Yeni F-MAX, 500 PS, 2500 Nm güç ve 400 kW frenleme gücü ile yüksek performanslı bir motor içeriyor. Üstün aerodinamik, aktarma sistemi kalibrasyonu ve teknik özellikler, yakıt tüketimi açısından mükemmel performans ile önceki modellere göre % 6’lık iyileştirme sağlıyor. Teknik özellikler arasında E-APU teknolojisi ve predictive hız kontrolü (Max Cruise) de bulunuyor. Bakım maliyetlerinin %7’ye varan oranda azaltılması ve uzun bakım aralıkları toplam sahip olma maliyetini düşürüyor. F-MAX’ın Ecotorq motoru, her türlü yol koşulunda maksimum performans ve minimum yakıt tüketimi sunuyor.

Ağır ticari araç sektöründeki en saygın ve prestijli ödüllerden biri olan ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu’ (International Truck Of the Year – ITOY) ödülüne layık görülerek önemli bir başarıya imza atan Yeni Ford Trucks F-MAX, güç, verimlilik, teknoloji ve konforu bir arada sunuyor. Yüksek kapasiteli 225 Ah aküsü, 1050 litreye kadar artırılabilen yakıt tankı hacmi, aerodinamik tasarımı ve yüksek konforlu kabini ile yeni F-MAX uzun yollarda kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN