Akıllı Hibrit teknolojisi ve üstün arazi yeteneklerine sahip, sağlam modelleriyle dikkat çeken Suzuki; Swift Hibrit, S-Cross Hibrit, Vitara Hibrit ve Jimny modellerinde sunduğu kredi ve takas desteği kampanyaları ile yeni yıla iddialı bir giriş yaptı. Suzuki, ocak ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyada, hibrit B hatchback segmentinin 2023 yılında en çok tercih edilen modeli Swift Hibrit’i satın almak isteyenlere 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkânı ile birlikte kullanılabilen 50 bin TL’lik takas desteği fırsatı sunuyor.

Ford Otosan'ın Driventure'ı sürdürülebilirlik odaklı girişimlere yatırım yapıyor Ford Otosan'ın Driventure'ı sürdürülebilirlik odaklı girişimlere yatırım yapıyor

Suzuki_Vitara

Geçtiğimiz sene boyunca 4x4 B SUV segmentinde liderliğini koruyan Suzuki S-Cross Hibrit modelinde ise kullanıcılar 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi veya 70 bin TL’lik takas desteğinden faydalanabiliyor. Yine aynı segmentin rakipsiz modeli Vitara Hibrit’te 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi imkanı sunuluyor. Kredi imkanından faydalanmayan kullanıcılar için ise 70 bin TL takas desteği bulunuyor. Üstün arazi sürüşü yeteneklerine sahip Jimny modelinde 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi veya 50 bin TL takas desteği sunuluyor.

Yeni-Suzuki-Swift-Hibrit_2

Ülkemizde Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen, sağlamlık ve dayanıklılık denildiğinde akla gelen marka olan Suzuki, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere yılın ilk ayına özel, iddialı alım seçeneklerini devreye aldı. Suzuki, ocak ayı boyunca tüm modellerinde avantajlı kredi ve takas desteği fırsatları sunuyor. Üstün Japon teknolojisi ve güvenliği ile fark yaratan Suzuki modellerinden zengin donanım özelliklerinin yanında düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan, hibrit B hatchback segmentinin lideri Swift Hibrit modeline 50 bin TL takas destekli 1.078.000 TL’den başlayan fiyatlarla ve takas desteği ile aynı anda kullanılabilen 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi seçeneğiyle sahip olunabiliyor. Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, Akıllı Hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliği, yüksek performans, AllGrip 4x4 çekiş sistemi ve en güncel güvenlik donanımları bir arada sunan Suzuki S-Cross Hibrit modeli, 70.000 TL takas desteği veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor.

Suzuki Jimny

Suzuki S-Cross Hibrit için takas destekli başlangıç fiyatı ise 1.444.000 TL olarak belirlendi. AllGrip 4x4 veya 4x2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart sunulan güvenlik özellikleriyle segmentinde ön plana çıkan Suzuki Vitara Hibrit, ay boyunca 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatıyla veya 70 bin TL takas destekli 1.354.000 TL’den başlayan fiyatlarıyla SUV sevenleri bekliyor. AllGrip teknolojisine sahip 4x4 özelliğiyle ön plana çıkan, doğada olduğu kadar şehir içinde de üstün yetenekli Jimny modeline, 50 bin TL takas desteği veya 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkânıyla sahip olunabiliyor. Jimny modelleri ocak ayında 1.678.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışta olacak.

Editör: Ercan TOSUNOĞLU