Yakalı, öğrencilere kariyer olanaklarını anlattı

23 Mayıs 2014
Yakalı, öğrencilere kariyer olanaklarını anlattı

TLS Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı, İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğrencileriyle bir araya geldi.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

İstanbul Gelişim Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Uluslararası Lojistik ve Ticaret Kulübü, TLS Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı’yı ağırladı. Lojistik ve Ticaret Günleri adı altında düzenlenen etkinlikte Yakalı, sektörün global perspektifini ve kariyer imkanlarını anlattı.

“Lojistik ve Ticaret Günleri” adı altında düzenlenen etkinlikte Yakalı, sektörün global perspektifini ve kariyer imkanlarını anlattı. TLS Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı, İstanbul Gelişim Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren Uluslararası Lojistik ve Ticaret Kulübü’nün konuğu oldu. Kulüp tarafından 22 Mayıs’ta Güzel Sanatlar Fakültesi’nin konferans salonunda gerçekleştirilen Lojistik ve Ticaret Günleri adlı buluşmada Aykut Yakalı, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Dış Ticaret, Lojistik, Endüstri Mühendisliği, İşletme, Ekonomi ve Finans öğrencilerinden oluşan yaklaşık 200 kişilik bir dinleyici kitlesine hitap etti. Yakalı, öğrencilere sektörün global perspektifini, yeni pazarlarda uygulanabilecek stratejileri ve kariyer imkanlarını anlattı.

Etkileşimli ve keyifli bir ortamda geçen, öğrencilerin sorularıyla zenginleşen sohbet toplantısında Aykut Yakalı, TLS Lojistikğin Asya ülkelerine yönelik yeni network projesine de değindi.

Soma’daki maden kazasında hayatını kaybeden şehitler için saygı duruşuyla açılan etkinlikte ayrıca ARC Global Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çınar, OGLİ Platform İş Geliştirme Direktörü Deniz Özgören ve MNG Kargo Genel Müdür Yardımcısı Ali Gürdal da konuşmacı olarak yer aldı.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN