Schmitz Cargobull Türkiye, 2023 yılında gerçekleştirdiği iki aşamalı teslimatla, toplamda 45 adet frigorifik yarı römork treyleri Acar Lojistik’e teslim etti. İlk etapta 18 adet, ikinci etapta ise 27 adet Schmitz Cargobull S.CU V2.0 Soğutma Üniteli treylerler, Mersin'deki Acar Lojistik Garajı'nda düzenlenen bir törenle teslim edildi.

Foto2

Törende, Schmitz Cargobull Akdeniz Bölge Müdürü Kerim Ballı, plaketi Acar Lojistik yönetim kurulu üyesi İbrahim Acar’a takdim etti. İbrahim Acar, "Schmitz Cargobull'un treyler üretim sektöründeki kalitesi tartışmasız. İkinci paketteki alımımızda ise, 27 treylerin tamamında Schmitz Cargobull Soğutma Motoru S.CU'yu tercih ettik. Schmitz ekibinin yaklaşımı, hizmeti ve Mercedes Benz Gelecek Otomotiv ile olan iş birliği, Schmitz Cargobull tercihimizde etkili oldu. 7/24 yol yardımı, Full Service ve Telematik sistemleri ile Schmitz Cargobull, bizi etkiledi ve iş ortaklığımızın devam edeceğine inanıyoruz" dedi.

Quick Finans, KRONE'nin Türkiye'de finansman partneri oldu Quick Finans, KRONE'nin Türkiye'de finansman partneri oldu

Foto3-1

1992 yılında Şırnak'ta kurulan Acar Grup, 20 yılı aşkın sürede Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere Türkiye'nin itici güçlerinden biri haline geldi. Ülke çapında 2000'den fazla çalışana istihdam sağlayan grup, madencilik, enerji, otomotiv ve lojistik gibi alanlarda faaliyet gösteriyor. Acar Grup, çalışanlarının mutluluğunu ve ülkelerine katkıda bulunmalarını önemsiyor. Şirket, sosyal sorumluluk projelerini destekleyerek, eğitim, spor ve sanat alanlarında katkılarını sürdürmeyi hedefliyor.

Editör: Ercan TOSUNOĞLU