Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, İstanbul merkezli faaliyet gösteren Meltem Turizme 28 adet Isuzu NPR L model kamyonun teslimatını gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz'den Temmuz kampanyası Mercedes-Benz'den Temmuz kampanyası

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, taşımacılık sektörüne yönelik filo satışlarını tam zamanında gerçekleştirdiği teslimatlarla sürdürüyor. Anadolu Isuzu son olarak Meltem Turizm’e 28 adet NPR L model kamyon teslimatını gerçekleştirdi. Meltem Turizm tarafından şehir içi gıda taşımacılığında kullanılmak üzere satın alınan 28 NPR L kamyonun teslimatı, Alkan Group’un ev sahipliğinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi. 1998 yılından itibaren araç filo kiralama, turizm ve personel taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Meltem Turizm, Anadolu Isuzu’nun İstanbul Isuzu yetkili satıcısı Çetaş aracılığıyla satın aldı.  

Teslimat töreni, Meltem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balta, Anadolu Isuzu Yurt içi Satış Direktörü Yusuf Teoman, Anadolu Isuzu Kamyon& Pick-up Satış Müdürü Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Pazarlama ve Bayi Geliştirme Yöneticisi Ali Başağa, Anadolu Isuzu Filo & Kilit Müşteri Yöneticisi Hamdi Toker, İstanbul Isuzu yetkili satıcısı Çetaş Genel Müdürü Gülay Gökbaş ve Alkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Alkan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Isuzu NPR L, taşımacılık ve ulaşım sektörlerine yüksek performans sunuyor

Anadolu Isuzu tarafından Türkiye’de üretilen ve hem iç hem de dış pazarlara satılan kamyon modelleri, birçok iş kolundaki işletmelerin temel iş odaklı gereksinimlerini eksiksiz karşılayacak donanım seviyesi, yüksek performanslı motor ve dayanıklılığını ekonomik kullanım avantajı ile buluşturuyor. Yük taşımacılık ve çeşitli üst yapı uygulamaları için ideal bir araç niteliğine sahip olan Isuzu NPR L, standartları yükselten özellikleri ile, yüksek performanslı motoru ve en zorlu şartlara dayanıklı sağlam gövdesi ile Türkiye’nin her bölgesinde, her türlü iklim ve yol koşulunda başarıyla hizmet veriyor. Isuzu NPR L, yollar ve rampalar için ideal özelliklere sahip 150 PS ve 375 Nm’lik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motoru ile yakıt tüketiminde oldukça avantajlı özellikleri ile öne çıkıyor. Yaygın servis ağı ve uygun fiyatlı yedek parça hizmeti ile kullanıcısını koruyan NPR L, uzun yıllardır süregelen varlığıyla kalite, dayanıklılık, uzun ömür ve performanstan ödün vermeyenlerin tercihi olarak hizmet vermeyi sürdürüyor. 

Editör: Ercan TOSUNOĞLU