Maksimum müşteri memnuniyetini en önemli misyonu edinerek DAF markasının satış ve satış sonrası hizmetlerini veren Bursa Ağır Vasıta, lojistik sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Semih Lojistik’e 12 adet yeni jenerasyon DAF çekici teslim etti. Düzenlenen teslimat törenine Semih Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Bulut, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, Satış Müdürü Fahri Bayram, Semih Lojistik şoförleri ve Adex Akademi eğitmenleri katılım sağladı. 

DAF araçlarını uzun yıllardır kullandıklarının ve araçlarından memnun olduklarının altını çizen Semih Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Bulut, “Semih Lojistik olarak uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteriyoruz. Türkiye’den Almanya, Hollanda, Avusturya ve İsviçre gibi ülkelere ekspres ve parsiyel taşımacılık yapıyoruz. Bunun dışında tehlikeli madde taşımacılığı da yapmaktayız. DAF markası ile ilk olarak 2002 yılında tanıştık. O yıldan bugüne kadar yaklaşık 51 araçlık filomuzun neredeyse tamamı DAF marka araçlardan oluşmakta. DAF ile tanışmamızdan bu yana gerek satış gerek satış sonrası hizmetler kısmında olsun, ihtiyacımız olan tüm desteği bulabildik. Uzun yol taşımacılığında araçlarımızın büyük yüklere karşı çok dayanıklı, az yakan ve güçlü araçlar olması gerekiyor. Aynı şekilde her ihtiyacımız olduğunda gerekli servis hizmetini alabilmek de oldukça önemli bir husus. Bu uzun serüvenimizde DAF marka araçlar ihtiyacımız olan her şeyi sağladı, hatta bugüne kadar neredeyse hiç sorun yaşamadık diyebilirim. Bundan sonra DAF dışında başka bir marka araç tercih edeceğimizi düşünmüyorum.” dedi.

Ford Trucks, çok silindirli hidrojen motorunun ateşlemesini gerçekleştirdi Ford Trucks, çok silindirli hidrojen motorunun ateşlemesini gerçekleştirdi

"Tercihimiz Bursa Ağır Vasıta'dan yana"

Bursa Ağır Vasıta’dan almış oldukları hizmetler hakkında konuşan Bulut, “Bursa Ağır Vasıta ile işbirliğimiz yaklaşık 2017 yılında başladı ve o günden bugüne kadar artarak devam etti. İşbirliklerimizdeki bizim için en önemli faktör dürüstlüktür. Bursa Ağır Vasıta, bugüne kadar bize verdiği tüm sözleri eksiksiz olarak yerine getirerek güvenimizi kazandı ve kendileri ile ilişkilerimiz ticaretten çok dostluğa dönüşmüş durumda. Gerek araç tedariği, gerekse satış sonrası hizmetler kısmında tüm problemlerimize eksiksiz olarak yanıt vererek gerekli tüm desteği sağladılar. Bursa Ağır Vasıta ile işbirliğimizin katlanarak büyüyeceğine olan inancımız tam. Artık marka tercihimizi DAF’tan, bayi tercihimizi de Bursa Ağır Vasıta’dan yana kullanacağız.” diye konuştu. 

"İşbirliğimiz çok değerli"

Bursa Ağır Vasıta’nın müşteri memnuniyetini temel aldığını ve hizmet verdiği bölgelerde tercih kaynağı olmanın büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, “Müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmayı temel amaç edindik. Bu bağlamda sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Semih Lojistik ile uzun yıllara dayanan sağlam bir işbirliğine imza atmak bizler için çok değerli. Bursa Ağır Vasıta olarak müşterilerimizin çözüm ortağı olmak ve hem kendilerine, hem de ülkemize hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Semih Lojistik’e işbirliği için teşekkür ediyor, araçlarımızın firmalarına hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz.” diye konuştu. 

Editör: Ercan TOSUNOĞLU