DAF Trucks Türkiye bayi toplantısı yaptı

17 Şubat 2020
DAF Trucks Türkiye bayi toplantısı yaptı

DAF Trucks Türkiye’nin yıllık bayi toplantısı yapıldı.

DAF Trucks Türkiye‘nin yıllık bayi toplantısı 12 Şubat’ta İstanbul’da gerçekleştirdi. Etkinliğe, tüm bayi ağı katıldı. DAF Trucks Türkiye 2019 bayi toplantısında, Türkiye’deki müşterilerine daha donanımlı ve daha müşteri odaklı servis hizmeti sunabilmek için bayi ağını yeniden yapılandırdı. Etkinlikte, toplamda 5 tam ve 15 TRP/DAF bayisinin DAF’ın özel Davi ekipman ve eğitim desteği ile 2020’ye hazır durumda olduğu belirtildi.

D

DAF Trucks Genel Merkezi’nden, Avrupa Satış Müdürü Bart Bosmans da toplantıya katıldı.

DAF Trucks Genel merkezden Avrupa Satış Direktörü Bart Bosmans da toplantıya katıldı. Bart Bosmans bayileri DAF’ın Avrupa’daki yüksek başarıları hakkında bilgilendirdi ve DAF’ın Türkiye’deki devamlılığı ile ilgili güvence verdi.

TRP Ağı Geliştirme Direktörü Arno Janssens, güçlü TRP konseptini anlatttı.

Arno Janssens ise bayilere dünya genelindeki güçlü TRP konsepti konusunda bilgi verdi. TRP bayilerinin doğru ekipman ve uygun yedek parçalarla tüm markaların kamyon ve treyler bakım ve onarımını yapabileceği belirtilerek, aynı zamanda TRP+ bayilerinin garanti ve saha eylemlerini yapabilmek için DAF sistemine girme yetkilerinin olduğu ifade edildi.

Genel Müdür Gregor van der Mark, DAF Trucks Türkiye’nin 2020 hedeflerini paylaştı. 

DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark, “DAF’ın, Avrupa’da olduğu gibi Türk müşterilerine de aynı kalite, aynı bilgi, aynı yedek parça ve aynı yüksek kaliteli araçlarla hizmet vermeye hazır olduğunu belirterek, “Taşımacılık sektöründe para kazanmanın zamanı geldi.” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN