Yurtiçi Kargo’dan Eskişehir’e büyük robotik ve otomasyon yatırımı Yurtiçi Kargo’dan Eskişehir’e büyük robotik ve otomasyon yatırımı

Uzun yıllardır şirket bünyesinde farklı pek çok birimde çalışan Demiroğlu, yeni görevini 17 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla üstlendi. 

DHL Express'teki kariyerine 22 yıl önce Müşteri Hizmetleri'nde başlayan Volkan Demiroğlu, sırasıyla müşteri temsilciliği, takım liderliği ve süpervizörlük görevlerini yürüttü ve 2007 yılında Gümrük Müdürü olarak Operasyon bölümüne geçti. 2009'da İstanbul Gateway Müdürü, 2018 yılında da Türkiye Üst Yönetim Ekibine Müşteri Hizmetleri Direktörü olarak atanan Demiroğlu, 2021 yılından bu yana DHL Express Türkiye’nin Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Demiroğlu, DHL Express Türkiye CEO’luğu görevini DHL Express Almanya CEO’su olarak atanan Mustafa Tonguç’tan devraldı.

Ege adında 14 yaşında bir oğlu olan Demiroğlu’nun kişisel ilgi alanları arasında basketbol oynamak, bisiklete binmek ve yemek yapmak yer alıyor. 

Editör: Ercan TOSUNOĞLU