DLS, Türkiye’de Allison Transmission’un tek yetkili distribütörü oluyor

11 Haziran 2019
DLS, Türkiye’de Allison Transmission’un tek yetkili distribütörü oluyor

DLS Türkiye, Allison Transmission’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak hizmet vermeye başladı.

Drive Line Systems (DLS), hali hazırda Allison Transmission’un Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’da resmi distribütörü olarak hizmet veriyor. 50 yılı aşkın süredir Allison şanzımanların distribütörlüğü görevini başarıyla yürüten DLS, satış, mühendislik ve servis hizmetleri deneyimlerini Türkiye’de de sunmak üzere AllisonTransmission ile yeni bir iş birliğine imza atıyor.

DLS Türkiye Operasyon Müdürü Celal Özyürek, yeni distribütörlük anlaşmaları ile ilgili olarak; “AllisonTransmission, orta ve ağır hizmet tipi araçlar için lider tam otomatik şanzıman üreticisi konumdadır. Allison ile 1967’den bu yana devam eden iş birliğimiz neticesindegerek ürünler, gerekse satış sonrası hizmetler konusunda rakipsiz bir deneyim ve bilgi birikimine sahibiz. Bu doğrultuda Türkiye’de de birlikte büyük başarılara imza atarak, sektörümüze de değer katacağımıza inancımız tam.diye belirtti.

80’den fazla ülkede faaliyet gösteren Allison, dünya çapında yaklaşık 1,400 distribütör ve bayi lokasyonuyla satış sonrası hizmetlerde de geniş bir servis ağına sahip.

Allison Transmission Türkiye ve Ortadoğu Bölge DirektörüAtak Talas, Türkiye’de bayi ağlarını daha da geliştirdiklerini belirterek; “DLS ile iş birliğimiz Türkiye’de yürüttüğümüz operasyonlara büyük değer katacak. Müşterilerimize yakın iş birliği içinde olmak için 2019 yılında her bölgede en az bir satış sonrası hizmet noktamız olabilmesi adına hızla çalışıyoruz.” şeklinde açıkladı.

DLS Türkiye Operasyon Müdürü Celal Özyürek ise “AllisonTransmission ürünlerinin servisi, Allison yedek parçaları ve yeni şanzıman satışları konusunda en verimli ürün ve hizmetleri sunmak üzere hazır bulunuyoruz. Müşterilerimiz için 7/24 ulaşabilecekleri bir destek sunuyoruz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN