FXNAK’tan Parsiyel / Komple TIR / Gabari Dışı Almanya Nakliye

14 Eylül 2021
FXNAK’tan Parsiyel / Komple TIR / Gabari Dışı Almanya Nakliye

Lojistik işlerinde maliyetleri düşürüp, yükleri hızlı teslim etmek için FXNAK Lojistik çözümler sunuyor. 

Global düzende hızlı ve maliyet günümüz şartlarında önemlidir. Lojistik işlerinde maliyetleri düşürüp, yükünüzü hızlı teslim etmek için FXNAK Lojistik doğru lojistik çözüm ortağınızdır. Almanya nakliye konusunda uzmanlığı ile ön planda olan FXNAK Lojistik Almanya taşımacılık konusunda müşterilerine parsiyel / komple tır / gabari dışı yükleme / ağır nakliye ve lowbed gibi butik çözümler sunar.

Almanya Komple TIR Nakliye

Avrupa ekonomisinde önemli yere sahip olan Almanya ülkesine Türkiye’den ihracat taşımalarının çoğu karayolu tır nakliyesi ile yapılmaktadır. Türkiye’den ihracat, ithalat veya transit Tır ihtiyaçlarınız var ise FXNAK Lojistik Almanya nakliye konusunda profesyonel olarak desteğe hazırız. Müşterilerimizin hızlı, güvenilir ve sağlam teslimat taleplerini tam anlamı ile karşılamaktayız. Dünya geneli yaygın acente ağımız ve güçlü lojistik altyapımız ile teslimatta güvenilir adresiz. Türkiye’den Almanya; Almanya’dan Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan, Dubai, Katar, Kuveyt, Ürdün, Lübnan, Suriye, İsrail Ülkelerine karayolu + denizyolu ihracat, ithalat ve transit yük teslimatı yapmaktayız. Almanya’ya veya Almanya’dan karayolu, komple tır nakliyesi ilgili departmanımızdan uygun navlun fiyatları talep edebilirsiniz.

Almanya Parsiyel Nakliye

Parça yük taşımacılığı tamamen planlama ve organizasyon işidir. İhracat, ithalat firmaları parsiyel yükleri maliyetleri düşürmek amaçlı genelde ürünlerin cinsine ve değerine göre numune bazlı göndermektedir. Almanya ile Türkiye arasında geçmiş tarihten bu yana sıkı ticari ilişkiler vardır. Doğal olarak Türkiye ile Almanya’da faaliyet gösteren dış ticaret firmaları arasında ihracat ve ithalat ürün sirkülasyonu olmaktadır. FXNAK Lojistik olarak Almanya parsiyel nakliye konusunda uzman kadrosu ile Türkiye’den düzenli parça yük sevkiyatı yapmaktadır. Aynı şekilde Almanya’da bulunan depomuzdan düzenli olarak Türkiye’ye ithalat parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız. Almanya parsiyel çıkışlarımız İstanbul, Konya, Gaziantep, Adana ve Mersin’dendir. Almanya’dan düzenli standart parsiyel yüklerinizi İstanbul’a getirmekteyiz. İthalatta özel ADR’li parsiyel araçlarımız İstanbul Antrepoya teslimat yapar.

Almanya Gabari Dışı Nakliye

Gabari dışı yüklemeniz var Almanya’ya sal kasa, lowbed veya uzatmalı dorse kiralamak istiyorsunuz. Araştırmalarınız sonucunda Almanya’ya gabari dışı yük taşıyan nakliyeciler arasında aradığınız doğru kriterleri yakalayabiliyorsanız lojistik tedarikçiniz ile iş yapabilirsiniz. Her zaman doğru ve sağlam gabari dışı yük taşıması yapan FXNAK Lojistik Almanya’ya ihracat, ithalat veya transit yüklemelerinizi yapar. Almanya’dan Türkiye’ye gabari dışı yük taşıyan firmamız aynı zamanda Almanya’dan Dubai, Katar, Umman, Ürdün,  Lübnan, Irak, İran, İsrail, Türkmenistan, Özbekistan,  Kazakistan, Rusya, Tacikistan, Kırgızistan ülkelerine teslimatlar yaparız. Firmamız Almanya’nın tüm bölgelerinden yükleme

Almanya Bölgeleri

1. Baden-Württemberg6. Hamburg11. Rheinland-Pfalz
2. Bayern7. Hessen12. Saarland
3. Berlin8. Mecklenburg-Vorpommern13. Sachsen
4. Brandenburg9. Niedersachsen14. Sachsen-Anhalt
5. Bremen10. Nordrhein-Westfalen15. Schleswig-Holstein
  16. Thüringen

Kaynak: FXNAK Lojistik

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN